Fan önerisi

Hocam sıvı soğutma güzeldir tabii ama ucuza bence fazla bakmayın belki indirim gelirse olabilir. Bir de bir araştırma yapın yine de hemen atlamayın.

Hocam Gaming gecesinden bakacağım XT 224 cift fanlımı daha iyidr yoksa sizinkimi hocam.

Arkadaşlar 224 XT alamaya niyetim var 1K bütçem var 2 fanlı versiyonunu ya da yarın akşam Gaming gecesinde gelecek olan bir sıvı soğutma varsa sıvı soğutma mı?
Ve ID coling yabancı bir marka gibi geliyor hiçbir sıkıntı çıkar mı? @kino @Emma Stone

Sıvı soğutma olarak, ID coling gibi markalara sakın bulaşmayın. Sıvı soğutma normal fanlardan fiyat olarak daha pahalı olacaktır.

ID Cooling'in kule tipi fanları gayet iyidir. Tek fanlı SE 224 XT, Arctic'in 34 Duo'suyla aynı hatta daha iyi performans verir.
224 XT'ye bir fan daha eklemen daha sessiz ve daha serin çalışmasına yardımcı olur.

Sıvı soğutma alacağım diyorsan ben de ID Cooling pek önermem. Corsair önerebilirim ancak senin bütçene uygun hangi sıvı soğutmaları var bilmiyorum.

Ayrıca işlemcin nedir? Ben 5600 ile 224 XT kullanıyorum ve oyunlarda en fazla 65-68 civarını gördüm fanlar 900 RPM civarındayken. Senin işlemcin R3 - R5 serisinden bir şeyse sıvı soğutmaya ihtiyacın olmayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı