Fan temizliğinde HP Omen garanti kapsamı dışı kalır mı?

mizzy

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem MSI RX 6800 Gaming Z Trio 16GB | Ryzen 5 7600 | 16 GB 5600 MHz DDR5 Ram | Monitör Dell S2721DGFA 27" 2K 165hz IPS | Klavye Theory TH80 Pro |
Laptopumun fan temizliği ve macun değişimini yapacağım. HP müşteri hizmetlerini aradığımda herhangi bir kalıcı hasar vermezseniz garanti de sorun olmaz dedi ve kendi YouTube kanallarında bunun ile ilgili eğitimin olduğunu söyledi. 3 kez aradım teyit etmek için, hepsinde garanti bozulmaz dediler. Sizce bozulur mu? HP müşteri hizmetlerine inanmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti bozulmaz ama garantisi mevcut iken işi profesyonellere bırakman daha uygun olur
Bu uygulamayı daha önceden yaptım yani ilkim değil, fakat Hp de yapmadım, o yüzden sordum üstelik gayet basit bir olay sakin yapılınca.

İş teknik bir arızaya gelince siz zarar vermeseniz bile garanti dışı diye geçiyor açıldığı için. Siz hiçbir işlem yapmasanız dahi olayım tüm yükü size kalıyor. Zarar vermediğiniz, servise göndermediğiniz sürece zaten bir sıkıntısı yok. Umarım yaşamazsınız bu durumu deneyimlemek zorunda kalmazsınız.

İş teknik bir arızaya gelince siz zarar vermeseniz bile garanti dışı diye geçiyor açıldığı için. Siz hiçbir işlem yapmasanız dahi olayım tüm yükü size kalıyor. Zarar vermediğiniz, servise göndermediğiniz sürece zaten bir sıkıntısı yok. Umarım yaşamazsınız bu durumu deneyimlemek zorunda kalmazsınız.
Bilgilendirme için teşekkürler, inşallah yaşamak zorunda kalmam ama bütün firmalar içerisinde HP nin müşteri memnuniyetinde zirveye oynadığını düşünüyorum.

Bilgisayar sizin istediğinizi yapabilirsiniz. Benimki sadece garanti gibi bir nimetten yararlanmanız için öneri idi.
Tabii ki sizin önerileriniz değerli benim için. Acaba termal macunu alıp HP ye göndersem onlar bu uygulamayı yapar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı