Fanlar dönüyor fakat görüntü gelmiyor

Fnrfrat

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sistem toplamıştım ekran kartida bugün geldi güç bağlantılarını yaptim.
1. ekran karti 12 pinli güç kaynağında 6 pin vardi ondan mı fanlar dönüyor görüntü gelmiyor.
2. HDD SATA2'ye taktım sorun oradami yoksa anlamadim uyarı ışıkları da yok kasada göremedim.
Ayrıca güç kaynağındaki hangi sarayı HDD'ye bağlamam gerekir ben bir tane bağladım devamı Molex iki sataninda.

Bende bir arkadaşa toplamıştım görüntü gelmedi. RAM 2 tane ise sağ taraftakini sök (1 tane ise olanı sök temizle tekrar tak) stok fanı(varsa) biraz bastır yerine tam oturmamış olabilir(ama hayvan gücüyle değil :) ). Tek RAM takılı şekilde çalıştır eğer çalışırsa kapat sistemi diğer RAM' i tak.

Bende bir arkadaşa toplamıştım görüntü gelmedi. RAM 2 tane ise sağ taraftakini sök (1 tane ise olanı sök temizle tekrar tak) stok fanı(varsa) biraz bastır yerine tam oturmamış olabilir(ama hayvan gücüyle değil :) ). Tek RAM takılı şekilde çalıştır eğer çalışırsa kapat sistemi diğer RAM'i tak.

Arkadaşın dediği gibi RAM'i takarken biraz bastır iki klipte tam kapanınca çalıştır.
Ekran kartın 12 pin ise Molex çevirici alıp 6 pin daha ekleyebilirsin.

İnşallah Molex gelince görüntü gelir almıştım fakat HDD için Power'deki hangi SATA'yı bağlasak olur bilmiyorum ben rastgele bağlamıştım ayrıca Molex'li bağlantıda HDD'ye SATA bağlıyken iki kabloyu nasıl Molex'le bağlarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı