Fantastik Kitap Önerisi

RodinHills

Hectopat
Merhabalar, elimde okuyacağım kitap kalmadı. Ne yazık ki pek edebi eser okumuyorum. Daha çok fantastik okuyorum. Bilim kurgu olması da beni mutlu eder. Bilimkurgu dışındakilerine de açığımdır. Fakat inanılmaz dedektif mantığı ile ilerleyen bir kitap istemiyorum beni biraz bayabiliyor. Onun dışında seri şeklinde olursa daha iyi olur. Daha önce okuduklarımı şu şekilde sıralayabilirim (Okuduğum bir kaç edebi eser var sıraya almıyorum):
-Cam Kule
-Taht Oyunları Serisi( Tamamı okundu)
-Witcher (İlk kitabını okudum benim heyecanlandıran sadece Yennefer ile Geralt'ın tanışması oldu.)
-Simga Serisi( Kum Fırtınası, Kemik Atlası)
-Incarceron serisi( Incarceron ve Sapphique)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer distopya hoşuna gidiyorsa Bin Dokuz Yüz Seksendört (1984) öneririm.

Onun dışında bilim kurgu türünde tek solukta bitirebileceğin ve sürükleyici bir kitap arıyorsan Uyuyamayanlar'ı önerebilirim.

İblis Döngüsü serisinin 3 kitabını okudum, dördüncü kitap çevrildi ama okumadım henüz. Kısaca bir bak istersen ilgini çekebilir belki. Ben seriyi çok sevmedim kişiden kişiye değişir bu elbette.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı