Çözüldü Far Cry 2 Xinput1_3.dll hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xinput1_3.dll

Decapat
İyi günler. Bilgisayarımda 0xc000007b hatasına çözüm bulabilmek için sitenizin yayınladığı videoyu izledim. Sizin uyguladığınız adımları tek tek uyguladım. Process Monitor indirerek dll hatasını buldum. Process Monitor'de Xinput1_3.dll'in yanında "No name not found" yazısı karşıma çıktı. Sizin videoda yaptığınız gibi Windows klasöründen dll'i bulup silmeye çalıştım ancak bilgisayarımda böyle bir dll dosyası yoktu. Sizin önerdiğiniz DirectX programını kullandım lakin xinput1_3.dll dosyasını indirmedi. Sevgili bilir kişi bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\XiNPUT1_3.dll
C:\Windows\System32\XiNPUT1_3.dll
Bu iki dosyayı da var ise sil. Arama yaparken "i" kullan. Yani şöyle arattır: xinput1_3
Ardından DirectX yükleyeceksin.
İyi günler. Bilgisayarımda 0xc000007b hatasına çözüm bulabilmek için sitenizin yayınladığı videoyu izledim. Sizin uyguladığınız adımları tek tek uyguladım. Process Monitor indirerek dll hatasını buldum. Process Monitor'de Xinput1_3.dll'in yanında "No name not found" yazısı karşıma çıktı. Sizin videoda yaptığınız gibi Windows klasöründen dll'i bulup silmeye çalıştım ancak bilgisayarımda böyle bir dll dosyası yoktu. Sizin önerdiğiniz DirectX programını kullandım lakin xinput1_3.dll dosyasını indirmedi. Sevgili bilir kişi bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Oyun orijinal mi?

Güzel kardeşim Process Monitor'ü kullanarak zaten xinput1_3.dll hatası olduğunu buldum. Windowns klasöründen silmeye çalışcaktım ancak dll dosyası orda yoktu bende directx i kullanarak dosyayı yüklemeye çalıştım ama yüklenmedi. Yine de ilgilendiğin için teşekkürler.

Hayır değil

Malesef forum kuralları gereği, korsan oyunlarına yardım edemiyoruz.

Size rapor oluşturup bakın demiyorum. Raporu bana gönderin diyorum. Konuyu okusanız....

Size rapor oluşturup bakın demiyorum. Raporu bana gönderin diyorum. Konuyu okusanız....
Buyrun Process Monitör raporu.

Ekran Görüntüsü (1).png

Gerçekten siz attığım konuyu okudunuz mu? Videoyu izlediniz mi?

XBOX 360 Controller Emulator indirin, (oyun kaç bitse ona göre) açılır açılmaz soru soruyor. "Otomatik oluştur." seçin. Olmazsa da daha yardımcı olamayacağım. İnternette yüzlerce video vardır zaten. Youtube'a da bakın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı