Far Cry 2'de yapılan şeyler gerçek hayatta işe yarar mı?

AhmetMesser

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Youtube'ta önerilenlere çıkınca bir bakayım dedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu izleyince anlarsak Far Cry 2 oyununda her türlü yara iyileştirilebiliyor.
Bu oyunda uygulanan yöntemler gerçek hayatta işe yarar mı ?

Sadece bu oyun da değil tüm far cry serisinde bizim gram bilmediğimiz yöntemlerle kendini iyileştirmek, hatta bir şekilde ölümden dönmek için kullanılan yöntemler görüyoruz.

YouTube'ta önerilenlere çıkınca bir bakayım dedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Videoyu izleyince anlarsak Far Cry 2 oyununda her türlü yara iyileştirilebiliyor.
Bu oyunda uygulanan yöntemler gerçek hayatta işe yarar mı?

Tabi ben daha bugün çubukla mermi çıkardım kolumdan (!).

YouTube'ta önerilenlere çıkınca bir bakayım dedim.
Bu oyunda uygulanan yöntemler gerçek hayatta işe yarar mı?

Sadece bu oyun da değil tüm Far Cry serisinde bizim gram bilmediğimiz yöntemlerle kendini iyileştirmek, hatta bir şekilde ölümden dönmek için kullanılan yöntemler görüyoruz.

Dal falan çıkarıyor onlar doğru olabilir :D ayağıma 5-6cm uzunluğunda ağaç çubuğu saplanmıştı tek başıma çıkardım onu ayağım kanıya kanıya 1km eve yürüdüm sonra düzeldi zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı