Çözüldü Far Cry 3 Uplay açılıp kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Fallegan

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim Ryzen 5 3550H GTX1650 8 GB RAM sistemim güncel Windows 11 son sürüm. Ekran kartı driverım da güncel. Logfile umarım yanlış değildir bu da Process Monitor çıktısı. Ücretsiz olduğunda Uplay üzerinden almıştım oyunu şu an ilk defa deniyorum ve açılıp siyah ekran geldikten 2 saniye sonra kapanıyor hata vermeden. Arka planda da çalışmıyor. Uyumluluk denedim olmadı. Yönetici olarak da çalıştırdım.
Dosyaları da doğruladım bu arada.

Son düzenleme:
Ubisoft Overlay'i kapatıp tekrar dener misiniz?

Rehbere göre ayarlara girip oradan "Enable in-game overlay for supported games" ayarını kapatmalısınız. Ardından sistemi yeniden başlatın ve sorunun çözülüp çözülmediğini bildirin. Kolay gelsin.

Çözüm
Dosyalarına girip oradan farcry.exe'yi çalıştırıp dener misiniz (Yönetici olarak çalıştırın)?
Ayrıca olay görüntüleyicisi raporu paylaşır mısınız?

Dosyalarına girip oradan farcry.exe'yi çalıştırıp dener misiniz (yönetici olarak çalıştırın)?
Ayrıca olay görüntüleyicisi raporu paylaşır mısınız?

Exeyi dosyadan çalıştırdım yönetici olarak olmuyor. Ayrıca Process Monitor paylaşmıştım ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ubisoft Overlay'i kapatıp tekrar dener misiniz?

Rehbere göre ayarlara girip oradan "enable in-Game overlay for supported Games" ayarını kapatmalısınız. Ardından sistemi yeniden başlatın ve sorunun çözülüp çözülmediğini bildirin. Kolay gelsin.

Yaptım bir işe yaramadı. Şu an oyun bile açılmıyor hatta.

1635354710418.png

Böyle kaldı dönüyor, tepki yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı