Far Cry 3 ve Far Cry 4'ün aynı olması

Seriler aynı bu tür benzerlikler normal GTA serisindede ayni olaylar var. Siz bu oyunların bazı oyunlar gibi yenilik getirip bozulmamasıma dua edin.
GTA 5-6 yılda çıkıyor, FC ve AC neredeyse her yıl.
Adamlar her yıl oyun çıkardıkları için yenisinin bir önceki hatta ondan da öncekinden özgün olması imkansız hele çıkaran Ubisoft ise. Tabakhaneye b*k yetiştiriyorlar sanki.

Merhaba sosyal. Kendini tekrar eden markalar denince akla ilk Ubisoft gelir tahminimce. YouTube'dan gezinirken şu videoya rastladım. Gerçekten Far Cry 3 ile Far Cry 4 arasında silahsal olarak oynanış tamamen aynı. Sesler ve efektler bile kopya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Diğer, AC serisi gibi oyunları bile saymak.
İstemiyorum. Onlar daha da fena.

Tamam, aynı firmanın oyunları. Ama illa kopyala yapıştır şart mı? Bunu en iyi Primal'da yapmışlardı. Far Cry 6 umarım hüsran çıkartmaz bize. İyi sosyaller.

Geç onu da Primal'ın verdiği doğa ve eski çağ havası güzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seri hakkında başka bir konuda şöyle bir yorumum mevcut:

Oyunların öncekinin aynısı olması fiyasko değildir. Her firma oyununu 5 yıl boyunca geliştirmek zorunda değil. Zaten 2012de çıkan Fc3 ile fc4 arasında 2 yıl var. 2 yılda o kadar geliştirmişler. Ki arkada ac, crew, Ghost recon, watch dogs gibi oyunlar da yapılıp, r6ya update getriyorlardı. Sevmediysen oynamazsın.

Ayrıca sadece enis kirazoğlu, dost kayaoğlu izleyip fikrinizi sadece ona göre oluşturduğunuz bariz. Bu arada bu adamları ben de izliyorum ama direkt onların söylemlerini yazıp olaya objektif bakmamış çoğunuz.

Son olarak bence ubisoftun asıl sıkıntısı oyunların birbirine benzemesi değil. Adamlar aynı anda o kadar çok oyuna uğraşıyorlar ki her oyunu ayrı ayrı işleyemiyorlar. Demek istediğim bence Fc3teki hava diğer hiçbir fc oyununda yok. Hiçbiri ne Jason kadar ne de Vaas kadar ilginçti. Adamlar tüm oyunlarında aynı kalıbı oluşturuyorlar oluşturmasına ama o kalıbı eskisi gibi süslemiyorlar.

Kanka o zaman Call of Duty'de bu katogoriye giriyor.
Aynı oyunları:
CoD 4 MW
CoD MW 2
CoD blackops 1
CoD MW 3
CoD blackops 2
CoD blackops 3
CoD blackops 4
CoD Ghosts
CoD WW2
CoD war at the world

Büyük ihtimal CoD MW ve CoD blackops cold war da aynı olacak

Crysis'in 2 benzer oyunu
Crysis 2
Crysis 3

CS serisinin benzer oyunlar
CS 1.5
1.6
CS Source
CS ismini unuttum

FarCry ı kötüleme sebebiniz arcade etkinlikler

Ve Far Cry 3 ve 4 aynı değiller silah animasyonlarının ufak kısmı aynı ben bir fark göremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Far Cry 4 ile Primal'i hiç sevmedim zaten. Far Cry 1-2-3 havası atmosferi yok yeni oyunlarda. Far Cry 6 grafikleri güzele benziyor ama inşallah sadece grafiklere çalışmamışlardır.

Merhaba sosyal. Kendini tekrar eden markalar denince akla ilk Ubisoft gelir tahminimce. YouTube'dan gezinirken şu videoya rastladım. Gerçekten Far Cry 3 ile Far Cry 4 arasında silahsal olarak oynanış tamamen aynı. Sesler ve efektler bile kopya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Diğer, AC serisi gibi oyunları bile saymak.
İstemiyorum. Onlar daha da fena.

Tamam, aynı firmanın oyunları. Ama illa kopyala yapıştır şart mı? Bunu en iyi Primal'da yapmışlardı. Far Cry 6 umarım hüsran çıkartmaz bize. İyi sosyaller.

3 Iyi bir oyun 4 3'ün kopyası ama yine iyi bir oyun Primal yine kopya bir oyun ve güzel değil ama 5 işte orada değişiyor işler. Far Cry 5 3 ve 4'ten kat kat daha iyi bir oyun. Gereksiz kuleleri tırmanma kaldırılmış mesela en basitinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı