Far Cry 4 vs Far Cry Primal

Far Cry 4 vs Far Cry Priminal

• Far Cry 4

Oy: 11 50,0%
  • Far Cry Priminal

Oy: 11 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    22
  • Anket kapandı .
Far Cry 4: Far Cry 3'ün üstüne yeni yetenekler, animasyonlar ve silahlar eklenmiş hali. Gerisi aynı desek yalan olmaz. Ama indirimdeyken ucuza bulunabilinirse alınır bence. Oynamasan da çok bir kaybetmezsin. Hikayeyi YouTube'dan izleyerek de anlayabilirsin.

Primal inanılmaz sıkıcı. Açıkçası ben FC4 mü yoksa FC 3 mü diye sorardım. FC4'ün FC3'ten farklı yeni silahlar, animasyonlar, yetenek ağacının ikiye ayrılması ve helikopter(Tam olarak helikopter değil ama binip uçabiliyorsunuz işte). Ancak hikaye olarak FC3 daha iyi. Yani en azından FC3'te ana karakter olan Jason'ın bir gelişimi var ve bunu görebiliyorsunuz. Ayrıca Vaas fena sayılmayacak Joker havasında biraz kaçık bir kötü karakter. Ben o açıdan 3. oyunu öneririm açıkçası.

Bu arada Primal'ı sıkıcı bulma sebebim oyunun geçtiği çağdan dolayı. Ben normalde Farcry'da outpost ele geçirmeye bayılırdım ancak Primal tarih öncesi çağlarda geçtiği için silah çeşitliliği çok az. Bu da outpost ele geçirmeyi çok çabuk sıkıyor. Bunun dışında hikaye yok. Yani gerçekten yok hani sadece iyi kabile kötü kabile var bu kadar. Zaten 4. oyunun üstünden 1.5 sene bile geçmemişken çıkarılınca oyunun haritası bile 4. oyunun makyajlanmış hali.

Her iki oyunun tadı başkaydı.
Ok her iki oyunda da var ama AK 47 ve RPG olduğu için FC4 elbette :D Seçenekler arasında FC3 olsaydı FC3 derdim.

Primal. Eski çağ ve silah bulundurmayan oyunları daha çok severim. Hayvanları eğitme olayını da çok sevdim. En sevdiğim seri de Far Cry zaten.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı