Far Cry 4'ü Vega 8 ile çalıştırmak

Hamza16GG

Hectopat
Merhabalar.

Ben Far Cry 4 oynarken oyunu Vega 8 işlemcisi ile çalıştırmak istiyorum ve GT 710'u devre dışı bırakmak istiyorum. Bu mümkün müdür? Ve nasıl yapılır? (Lütfen GT 710 çöp gibi söylemlerde bulunmayınız genellikle Valorant oynadığım için ve 60Hz monitörüm olduğu için GT 710'u kullanınca daha iyi performans ve akıcılık sağlıyor sadece sorduğum soruya yanıt verirseniz minnettar olurum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstüne sağ tıklayın, grafik ayarlarına girin, oradan klasik uygulama seçeneğini seçin ve göz at seçeneğine tıklayın. Far Cry'ın kurulu olduğu klasörden exe dosyasını seçin ve güç tasarrufu moduna alın.

Merhabalar.

Ben Far Cry 4 oynarken oyunu Vega 8 işlemcisi ile çalıştırmak istiyorum ve GT 710'u devre dışı bırakmak istiyorum. Bu mümkün müdür? Ve nasıl yapılır? (Lütfen GT 710 çöp gibi söylemlerde bulunmayınız genellikle Valorant oynadığım için ve 60Hz monitörüm olduğu için GT 710'u kullanınca daha iyi performans ve akıcılık sağlıyor sadece sorduğum soruya yanıt verirseniz minnettar olurum.)
Monitörden gelen görüntü kablosunu ekran kartı yerine anakarta tak. Böylece Vega 8 üzerinden görüntü alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı