Oyun Far Cry 5 - 9 Ekim'e kadar %80 indirim ile 53,80 TL

Aksiyondan kopmak istemeyen, bir yerden bir yere giderken birbirinin aynısı olaylarla 5-6 kez karşılaşmaktan sıkılmayan, adamakıllı ana görevi olmayan oyunları da seven insanlar için biçilmiş kaftan.

Far Cry 6 oynadım bence çok iyi tabii grafikleri fulleyeceksin o atmosfer yeter :) şahsen bu tarz oyunlar hikayenin orta düzeyde olması yeterli.

Far Cry 6 oynadım bence çok iyi tabii grafikleri fulleyeceksin o atmosfer yeter :) şahsen bu tarz oyunlar hikayenin orta düzeyde olması yeterli.
Eğer grafik ve atmosfer istiyorsanız herhangi bir Sony Playstation Exclusive oyunu da oynayabilirsiniz. Genel anlamda 3 ve Blood Dragon hariç çöp bir seri. Eğer oyun oynarken dizi izlemeyi veya podcast dinlemeyi seviyorsanız 20 saatlik diziyi izlerken veya podcasti dinlerken iyi gidiyor.

@BrokenHeartS New Dawn daha bile beter hocam. Gerçi en kötüsü bence Primal. 20 saat boyunca aynı sopayla adam dövmek ve doğru yeteneği açıp hayvan evcilleştirmediğin sürece her yere koşarak gitmek zorunda kalmak tam bir işkence.

Eğer grafik ve atmosfer istiyorsanız herhangi bir Sony PlayStation exclusive oyunu da oynayabilirsiniz. Genel anlamda 3 ve blood Dragon hariç çöp bir seri. Eğer oyun oynarken dizi izlemeyi veya podcast dinlemeyi seviyorsanız 20 saatlik diziyi izlerken veya podcasti dinlerken iyi gidiyor.

@BrokenHeartS New dawn daha bile beter hocam. Gerçi en kötüsü bence Primal. 20 saat boyunca aynı sopayla adam dövmek ve doğru yeteneği açıp hayvan evcilleştirmediğin sürece her yere koşarak gitmek zorunda kalmak tam bir işkence.

Hocam ben oynadım çok zevk aldım Sony oyunlar başka bir seviye zaten ama 80 TL Far Cry 6 Gold Edition aldım 55 saat oynamışım nasıl geçtiğini anlamadım sıkıldığımı hatırlamıyorum farklı sınıf supremolar ile ayrıca Türkçe yama beni içine çekti tabii saatlerce başından kalkamayacak kadar iyi değil bana 80 TL'nin hakkını verdi teşekkürler Ubisoft bakalım Far Cry 5 20 TL almıştım sanırsam Full paketini o verebilecek mi Epic Games'den kod ile ucuza gelmişti.

@Kaan Öner Far Cry 6'yı ben de oynadım, bitiremedim ama 5'e oranla daha güzel. 5'te her taşın altından düşman çıkması ve yaşanan her şeyin birbiriyle aynı olması çok can sıkıcı bir durum. Mesela bir yerden bir yere giderken 3 kez aynı yönden uçak geçiyor üstünden ve sana atak yapıyor. Aynı güzergahta 4-5 kez aynı kasa arabayla aynı tip adam sana bulaşıyor falan. Bunlar çok canımı sıktı.

Hocam ben oynadım çok zevk aldım Sony oyunlar başka bir seviye zaten ama 80 TL Far Cry 6 Gold Edition aldım 55 saat oynamışım nasıl geçtiğini anlamadım sıkıldığımı hatırlamıyorum farklı sınıf supremolar ile ayrıca Türkçe yama beni içine çekti tabii saatlerce başından kalkamayacak kadar iyi değil bana 80 TL'nin hakkını verdi teşekkürler Ubisoft bakalım Far Cry 5 20 TL almıştım sanırsam Full paketini o verebilecek mi Epic Games'den kod ile ucuza gelmişti.
Basit bir soru soracağım. Hayatınızda oynayıp bitirdiğiniz ilk Far Cry oyunu 6 mı?

Basit bir soru soracağım. Hayatınızda oynayıp bitirdiğiniz ilk Far Cry oyunu 6 mı?

3 bitirmiştim ilk çıktığında hocam korsandı o zamanlar paramız yoktu GT720M ile Low ayarda 30 FPS 😂 bu arada zevkler tartışılmaz hocam benim oyundan beklentilerim genelde paramın hakkını veriyor mu 80 TL verip orta şekerli bir hikaye ve güzel grafik beni tatmin etti tabii ki herkes aynı sonuca varacak değil zaten Far Cry oynanyanlarda aman Allah'ım mükemmel bir oyun geliyor değil de yine aksiyona doyacağız diye alıyor kendi düşüncem :D

3 bitirmiştim ilk çıktığında hocam korsandı o zamanlar paramız yoktu GT720M ile Low ayarda 30 FPS 😂 bu arada zevkler tartışılmaz hocam benim oyundan beklentilerim genelde paramın hakkını veriyor mu 80 TL verip orta şekerli bir hikaye ve güzel grafik beni tatmin etti tabii ki herkes aynı sonuca varacak değil zaten Far Cry oynanyanlarda aman Allah'ım mükemmel bir oyun geliyor değil de yine aksiyona doyacağız diye alıyor kendi düşüncem :D
Renkler ve zevkler o konuda sıkıntı yok hocam sadece gerçekten tüm seriyi oynamasına rağmen hâlâ keyif alan bir insan var mı diye merak etmiştim. Şahsen 3'ten sonra çıkan tüm oyunları oynamış biri olarak oley be aksiyona doyacağız demiyorum çünkü Doom ve Wolfenstein gibi oyunlar var bunun için. Daha çok oley be senaryosu dandik, 20 saat boyunca aynı şeyi yapacağım bir başka oyun daha geliyor. En azından bir podcast serisi daha bitmiş olacak diyorum. Yine de sizin de dediğiniz gibi renkler ve zevkler tartışılmaz. Şahsen adınıza mutlu oldum paranız boşa gitmiş gibi hissetmemişsiniz. Ben Far Cry 6'ya 150 TL bayıldıktan sonra oyunun menüye birkaç defa girince 5 FPS'e kitlenmesi gibi oyun çıktığından beri çözülmeyen bir problem sebebiyle bitiremedim. İnternete Far Cry 6 FPS drop after open menu, low FPS when open map gibi şeyler yazarak görebilirsiniz.

Renkler ve zevkler o konuda sıkıntı yok hocam sadece gerçekten tüm seriyi oynamasına rağmen hâlâ keyif alan bir insan var mı diye merak etmiştim. Şahsen 3'ten sonra çıkan tüm oyunları oynamış biri olarak oley be aksiyona doyacağız demiyorum çünkü Doom ve Wolfenstein gibi oyunlar var bunun için. Daha çok oley be senaryosu dandik, 20 saat boyunca aynı şeyi yapacağım bir başka oyun daha geliyor. En azından bir podcast serisi daha bitmiş olacak diyorum. Yine de sizin de dediğiniz gibi renkler ve zevkler tartışılmaz. Şahsen adınıza mutlu oldum paranız boşa gitmiş gibi hissetmemişsiniz. Ben Far Cry 6'ya 150 TL bayıldıktan sonra oyunun menüye birkaç defa girince 5 FPS'e kilitlenmesi gibi oyun çıktığından beri çözülmeyen bir problem sebebiyle bitiremedim. İnternete Far Cry 6 FPS düşmesi after open menu, Low FPS when open map gibi şeyler yazarak görebilirsiniz.

Hocam vallahi insanların başınamı geliyor bilmiyorum bugüne kadar ciddi bir problem yaşamadım hiçbir oyunda oyun kaymak gibi akıyor bende :D Türkçe yama yüzünden drop sorunu vardı ekip ile konuştum yamayı onardılar ondan sonra sıkıntı yaşamadım 150 TL verilmez bence zaten ama 80 TL Gold Edition bence fp açısından iyi.

Geri
Yukarı