Çözüldü Far Cry 5 GE vs Detroit vs Metro Exodus

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
3'ü de farklı oyunlar. Hangi temayı daha az seviyorsan ondan vazgeç.
Metro serisini aşırı sevdiğim için onu neredeyse kesin alacam. Detroit ile Far Cry arasaında kaldım. Ayrıca Far Cry 5 GE'de hem 3 hem 5 olduğu için 4'ü de almam gerekir mi hikayeyi anlamak için? Yoksa sorun çıkarmaz mı 4'ü oynamazsam?

Metro serisini aşırı sevdiğim için onu neredeyse kesin alacam. Detroit ile Far Cry arasaında kaldım. Ayrıca Far Cry 5 GE'de hem 3 hem 5 olduğu için 4'ü de almam gerekir mi hikayeyi anlamak için? Yoksa sorun çıkarmaz mı 4'ü oynamazsam?
Far Cry 3,4 ve 5 hikayesi aynı değil, o yüzden hikaye konusunda endişeniz olmasın.

Ben de o şekilde düşündüm ama Far Cry 5'in grafikleri çok iyi o yüzden biraz kafam karıştı.
Far Cry 5 çok iyi bir oyun olduğunu düşünmüyorum, sadece adam öldürüp mekan alıp kendinizi geliştiriyorsunuz. Eğer diğer Far Cry oyunlarını oynadıysanız Far Cry 5 oynamanızı tavsiye etmem, çünkü neredeyse aynılar.

Oynamadıysanız tercih edebilirsiniz. Fena olmayan bir hikayesi var, genel çeşitlilkte fena değil ama oynanış mekaniği biraz garip gelebilr silah tutuş pozisyonu atış bakımından.

Yeni konular

Geri
Yukarı