Far Cry 5 Gold Edition Epic Games'te 31.80₺

Hala güncel mi arkadaşlar ? Uygulama olarak bilgisayarımda epic games yüklü değil sitesi üzerinden kuponla satın alsam problem olur mu ?
Tavsiyem uygulama üzerinden almanız yönünde. Bir ara tarayıcıdan ücretsiz oyun almıştım daha sonra da uygulama üzerinden. Uplay'den aktif etmek istediğimde yanlış hatırlamıyorsam uygulama üzerinden alınan anında sorunsuz aktif olmuştu. Ama bir tarayıcıdan alsanız da bir sorun olmaz bence.

Ben de 16 Temmuz günü aldım fakat halen FC3 gelmedi. Destekle görüştüm 3 defa ancak hep Pazartesi gelecek cevabı aldım ve otomatik cevap gibiydi. Pazartesi de geçti, Cuma bugün ancak halen oyunum gelmedi. Nasıl bir firma olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu bana.

Epic Games üzerinden Far Cry 5 Gold Edition sürümü Epic kuponu ile birlikte 31.80₺'ye denk geliyor. Hepsi bu kadar değil tabii ki, pakete dahil olan Far Cry 3 oyununu da yanında beraber alıyorsunuz. İndirim 23'üne kadar sürüyor, paketin kuponsuz hali 91.80₺. Kuponunu kullanmamış olanlar kesinlikle kaçırmasın derim.

Eki Görüntüle 608805

İlgili sayfa: Far Cry 5 - Gold Sürüm

Keşke param olsa :D. Pandemi döneminin ilk ayında bütün parayı harcadığım için hiçbir indirimden faydalanamadım.

Geri
Yukarı