Far Cry 5 ve A Plague Tale: Requiem Game Pass'e geliyor!

Ryuji Aisaka

Hectopat
Daha fazla  
Şimdiden iyi oyunlar dilerim :)

A Plague Tale: İnnocence (ilk oyun) zaten Game Pass de var oyun gelmeden önce kendinizi hazırlamak için bitirebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sony PS Plus ile şu an çok güzel işler yapıyor Microsoft böyle giderse 6 aya tahtı kaybedebilir hadi PC tarafı var kaybetmese bile tahtı tek bacak üzerinde durcaktır.

2020'den beri Game Pass kullanan birisi olarak PS Plus extra beni daha çok cezbediyor zira ben story oyuncusuyum ki Sony hikaye oyunları olarak en top noktalardan birisi.

Sony PS Plus ile şu an çok güzel işler yapıyor Microsoft böyle giderse 6 aya tahtı kaybedebilir hadi PC tarafı var kaybetmese bile tahtı tek bacak üzerinde durcaktır.

Hocam PS4-5 PS Plus oyunları ile ayakta olan bir cihaz zaten Microsoft ileride daha fazla oyun stüdyosunu satın alabilir çünkü tek bir yerden kazanmıyor Sony gibi.

Hocam PS4-5 PS Plus oyunları ile ayakta olan bir cihaz zaten Microsoft ileride daha fazla oyun stüdyosunu satın alabilir çünkü tek bir yerden kazanmıyor Sony gibi.

PS4-5 oyun ile ayakta değil zira kitlesi hala var sen ben araştırıp alıyoruz ama dünya da çok ciddi bir kitle PS4 - 5 alıp umursamıyor ya da Xbox PS alıp geçiyor :D Microsoft oyun olarak bilmiyorum yapımları ortalama oluyor hep daha olm kesinlikle oynamalıyım dediğim bir oyunu olmadı daha bir CoD var ama o da Microsoft'un olmuyor satın aldılar ama zaten halihazırda eski oyunun üzerinden yürüyen bir seri 2018-2019'dan beri.

PS4-5 oyun ile ayakta değil zira kitlesi hala var sen ben araştırıp alıyoruz ama dünya da çok ciddi bir kitle PS4 - 5 alıp umursamıyor ya da Xbox PS alıp geçiyor :D Microsoft oyun olarak bilmiyorum yapımları ortalama oluyor hep daha olm kesinlikle oynamalıyım dediğim bir oyunu olmadı daha bir CoD var ama o da Microsoft'un olmuyor satın aldılar ama zaten halihazırda eski oyunun üzerinden yürüyen bir seri 2018-2019'dan beri.

Orası doğru keşke param olsa da PS de alsam 4 olsa bile razıyım ama işte alamıyoruz :D

Ayrıca doğru söylüyorsunuz zaten çıkmış oyunları üzerine değil yeni çıkacak oyunların platformlarını üzerine alıyorlar aldıkları stüdyolarda.

2020'den beri Game Pass kullanan birisi olarak PS Plus extra beni daha çok cezbediyor zira ben story oyuncusuyum ki Sony hikaye oyunları olarak en top noktalardan birisi.

PS Plus önde mi? Ben buna katılmıyorum.
Exclusiveleri saymaz isek şu an da kilit oyunları RDR2 ve AC vallhala. Onlar yakın zamanda gidecek.

Game Pass'e de RDR2 geldi hem de pahalı olması gereken dönemde. GTA 5'te geldi. Bir sürü oyun geldi gitti. PS Plus'tan da gidecek. RDR2'yi çok uzun süre tutabileceklerini sanmıyorum. PS kült oyunlarını severim grafik konusunda her oyunu muhteşem derecede iyi ama PS Plus, Game Pass'in yanında ortalama.

PS Exclusive'leri konusunda yorum yapamam ama şu ana kadar da PS sahibi olup PS kült oyunları oynamayan varsa...

2 Kütüphaneyi de detaylı incelediğimi düşünüyorum. Hatta Game Pass'e 1-2 yıl içinde gelecekleri düşündüğümüzde Game Pass çok daha önde olacak.

PS Plus sistemi güzel. Rekabet sayesinde bu nimetlerden faydalanıyoruz. Hatta PS oyunları oynamayan varsa PS aldırır cinsten olay. Ama PS sahipleri için biraz vasat kalabilir. Bence çoğu oyunu oynamışlardır diye düşünüyorum.

Not olarak şunu da söylemek isterim. RDR2 ve AC vallhalayı oynamayı düşünüyorsanız direk onlarla başlayın hatta direk RDR2 ile başlayın.

Eğer biri cihaz alım sürecinde ise tavsiyem şudur 2.el PS4 alsınlar. 3-4 aya rahat oyunları bitirirler. (God of War, uncherted, The Last of Us, Spider-Man ve Max 3 5 oyun daha)
Sonra Xbox tarafına dönmeleri olur. Tabii parası varsa 2'sini de alsın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı