Far Cry 6 90 GB gösteriyor

İşletim sistemi
Windows 10
Tüm oyunlarda böyledir, bir oyun indirirken istediği alan 50 GB olur ama indirdiği 35 GB bir şeydir. Düzgün çalışması için gereken alan o ve alacak güncellemeleri de hesaba kattığında aşağı yukarı artacağı boyutundan ötürü o şekilde.
Tüm oyunlarda böyledir, bir oyun indirirken istediği alan 50 GB olur ama indirdiği 35 GB bir şeydir. Düzgün çalışması için gereken alan o ve alacak güncellemeleri de hesaba kattığında aşağı yukarı artacağı boyutundan ötürü o şekilde.

Ayrıca HD doku paketlerini de bir kontrol edin, Far Cry 5'te doku kaplamaları ekstra 30 GB ekliyordu.

İndirirken ekstra sekme açılıyor oradan diller, doku paketi vs. ekle kaldır seçeneği var oradan yapılıyor, en azından Far Cry 5'te o şekildeydi.

1634729759329.png

Buradan nasıl yapacağım Epic Games'ten fazla oyun indirmediğimden bilmiyorum.

Eki Görüntüle 1193690

Buradan nasıl yapacağım Epic Games'ten fazla oyun indirmediğimden bilmiyorum.

Epic üzerinden indirmek yerine Ubisoft üzerinden indirin, orada gözükecektir. Epic'te de zaten ubisofta bağlanman gerektiğini söylüyor. Epic üzerinden aldığın Ubisoft oyunları aynı zamanda Ubisoft hesabına da gelir o yüzden Ubisoft oyunlarını kendi istemcisi üzerinden indirip oynaman daha sağlıklı ve kolay olur.

Epic üzerinden indirmek yerine Ubisoft üzerinden indirin, orada gözükecektir. Epic'te de zaten ubisofta bağlanman gerektiğini söylüyor. Epic üzerinden aldığın Ubisoft oyunları aynı zamanda Ubisoft hesabına da gelir o yüzden Ubisoft oyunlarını kendi istemcisi üzerinden indirip oynaman daha sağlıklı ve kolay olur.

Bilmiyordum Ubisoft hesabına geldiğine sağ ol ama 16 GB inmişti kaldığı yerden devam eder mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı