Far Cry 6 alınır mı?

EnFeu

Hectopat
Daha fazla  
Daha önce hiç Far Cry oynamadım ve Far Cry 6 almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı?

Daha önce hiç Far Cry oynamadım ve Far Cry 6 almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı?

Alınmaz. Fiyatına değmez. Aldım iade edemiyorum pişmanım çok:(.Önceki oyunların aynısı ama hikayesi değişik. Hikaye anlatımını berbat buldum. Yapay zeka zaten leş. Oynarken bu kadar sıkıldığım bir oyun hatırlamıyorum.Yani önceki oyunları almak daha mantıklı hikaye anlatımları bu oyuna göre daha iyi.

FC5 daha güzel fakat şuanda da oynuyorum Far Cry 6 beni çok sarıyor. Çok güzel zaman geçiyor. FC serisinden GTA performansı veya hikayesi bekleyenleri anlamıyorum.

Assassin's Creed Origin oynadım ama beni pek sarmadı. Far Cry 6'yı ucuz bir fiyata bulduğum ve hep merak ettiğim için almak istiyorum.

Origin'den bahsetmiyorum Unity'e kadar olan oyunlardan bahsediyorum. Ayrıca hangi platform üzerinden alacaksınız FC6'yı?

Origin'den bahsetmiyorum Unity'e kadar olan oyunlardan bahsediyorum. Ayrıca hangi platform üzerinden alacaksınız FC6'yı?
Gamebillet den alıcam.Ubisoft hesabına geliyor hemen.
1675941685870.png

85 TL'ye kesinlikle alınır. Bence 3. oyundan sonra en iyi far cry oyunu.

2 saat oynayp beğenmezseniz iade edin diyeceğim ama oyunun ilk 2 saati hiçbir şey göstermiyor. 84 TL'ye iyi bulmuşsunuz ama bilemedim hocam. Bu devirde de oyun bulmak çok zor bu paraya. Kararı size bırakıyorum belki de zevk alırsınız oyundan.

Yeni konular

Geri
Yukarı