Far Cry 6 çökme hatası

Mustafa2180

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba Ubisoft conneect üzerinden indirmiş oldugum Far Cry 6 oyununda çökme hatasıyla karsılastım. Bin Plus dosyalarını bine aktardım sorun yine de aynı. Konu hakkındda yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor paylaşır mısınız?

bandicam 2022-11-30 17-26-52-094.jpg

Mustafa Bey bu ekran görüntüsü bir işimize yaramaz. Soruna sebep olan hatayı tespit edebilmemiz için bize kapsamlı bilgiler gerekli. Paylaştığım linke bakarak bir rapor oluşturup bizimle paylaşırsanız sorunuzu daha iyi tespit edebilir, hatta belki %100 doğrulukla çözebiliriz.

Mustafa Bey bu ekran görüntüsü bir işimize yaramaz. Soruna sebep olan hatayı tespit edebilmemiz için bize kapsamlı bilgiler gerekli. Paylaştığım linke bakarak bir rapor oluşturup bizimle paylaşırsanız sorunuzu daha iyi tespit edebilir, hatta belki %100 doğrulukla çözebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

rapora baktım. Sistemde Intel ve NVIDIA ekran kartları mevcut. Intel kartın sürücüsü 4 yıl eski (23.20.16.4973), NVIDIA kartın sürücüsü de 6 yıl eski (21.21.13.7654).

6 yıllık sürücü ile modern bir oyunu çalıştıramazsınız. Ekran kartınız oyunu kaldırıyorsa sürücüsünü güncelleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı