Far Cry 6 Sistem Gereksinimleri

Oyun play station 4 gibi eski konsollarada çıkıyor ve en çok kullanılan konsollar hala onlar stok kıtlığından dolayı PS4 baz alınarak geliştirilmiştir oyun ve kesinlikle downgrade yer çünkü bu Ubisoft Watch Dogs olayını hatırlatmama gerek yok sanırım.
Bencede downgrade yiyecek. Sırf o yüzden Xbox Series X'te oynamak istiyordum oyunu. (Özel optimizasyon olur felan diye) Ancak oyun 600 TL. İndirimde felan alacağım artık.

Minimum GTX 970 olsa duramazsınız. Bu oyun PS4'e de gelecek, unutmayın. PS4 dediğin makine forumdaki bazı üyelerle yaşıt sayılır. GTX 970'le 1080p'de çatır çutur oynarsınız rahat olun.
PS4'e özel optimizasyon yapılır. Sonuçta konsol 100 milyondan fazla sattı. Böyle büyük bir pazarı es geçeceklerini sanmam. GTX 970 ile 1080p'de kaç FPS alınabilir ki bu oyunda?

PS4'e özel optimizasyon yapılır. Sonuçta konsol 100 milyondan fazla sattı. Böyle büyük bir pazarı es geçeceklerini sanmam. GTX 970 ile 1080p'de kaç FPS alınabilir ki bu oyunda?
970'le 1080p low-medium karışık 60 FPS alınır, yaz kenara bunu.

İstediğin kadar özel optimize et bilader, PS4 dediğin makine 2013'de çıktı. GTX 600 serisi zamanlarında, 500 dolara çıktı. O zamanlar GTX 660 Ti 300 dolardı, buradan kıyasla ne kadar güçsüz olduğunu. PS4 açıyorsa GTX 970'le 1080p'de 60 FPS alırsın.

970'le 1080p low-medium karışık 60 FPS alınır, yaz kenara bunu.

İstediğin kadar özel optimize et bilader, PS4 dediğin makine 2013'de çıktı. GTX 600 serisi zamanlarında, 500 dolara çıktı. O zamanlar GTX 660 Ti 300 dolardı, buradan kıyasla ne kadar güçsüz olduğunu. PS4 açıyorsa GTX 970'le 1080p'de 60 FPS alırsın.
Soruyu sorarken kötü anlamda sormadım hocam.

Güzel optimize edilirse çok iyi olur bence. Örnek olarak The Last of Us Part 2'yi verebilirim. Fan sesi ve ısınma var kabul. Ancak oyun çokta güzel oynanıyordu. Ben ondan bahsediyordum. Downgrade yerse zaten hayli hayli açar. 1080p 60 FPS low-medium hayır denebilecek bir değer değil. Umarım dediğiniz gibi olur.

Yetiyor ama oyun ilgimi çekmiyor. 3-4-5 gibi birbirinin aynısı olacak gibime geliyor.
Soruyu sorarken kötü anlamda sormadım hocam.

Güzel optimize edilirse çok iyi olur bence. Örnek olarak The Last of Us Part 2'yi verebilirim. Fan sesi ve ısınma var kabul. Ancak oyun çokta güzel oynanıyordu. Ben ondan bahsediyordum. Downgrade yerse zaten hayli hayli açar. 1080p 60 FPS low-medium hayır denebilecek bir değer değil. Umarım dediğiniz gibi olur.
Kesinlikle yiyecek zaten, Ubi bu.

PlayStation 4'e ve Xbox One'a da çıkacaksa bu sistem gereksinimleriyle çıkmaz çıkamaz çıkması teklif dahi edilemez.
PlayStation 4'e ve Xbox One'a da çıkacaksa bu sistem gereksinimleriyle çıkmaz çıkamaz çıkması teklif dahi edilemez.

Eğer çıkarsa Cyberpunk vakası olur elinizde HD 7850 veya benzerin bir ekran kartı varsa hiç korkmayın rahatlıkla oynayabileceksiniz. Çünkü PS4'ten vazgeçemezler.

Far Cry 6 çıkış tarihi

Ubisoft'un yeni Far Cry 6 oyunu için muhtemel sistem gereksinimlerini bir araya getirdik. Far Cry 6, Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan yeni bir FPS oyunu. Amazon luna, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox series x/s ve Stadia dahil olmak üzere çeşitli platformlarda yer alan Far Cry serisinin altıncı ana oyunu. Far Cry 6, oğlu Diego'yu […]

Devamı: Far Cry 6 Sistem Gereksinimleri
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Amerika'da 1 günlük çalışman ile bu oyundan 2 adet alırsın :)

Geri
Yukarı