Far Cry Primal game.xml ve hiç açılmıyor

PAFT DUNK

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle Far Cry Primal'ı yeni aldım indirdim ilk açtığımda game.xml diye bir hata verdi. Belgelerim de MY Games klasördündeki Far Cry Primal klasörü silniyordu burada çözümünü yazmış biri güvenlik duvarını kapatın sıkıntı geçiyor diye. Yaptım geçmedi. Sonra dosyaları doğruladım. Bu sefer de hiç açılmıyor. UPlay'in loading ekranında kalıyor. Acil çözüm önerebilir misiniz Ubisoft destek türkçede virüs nedeniyle destek veremiyor ingilzcem bazı şeyleri anlamadığım için çok iyi değil.

Merhaba aynı sorun bende de vardı. Nedeni temiz bir kurulum olmadan bir Windows 10 yükseltmesidir. Önceki Windows sürümündeki kullanıcı haklarıyla uğraşmaktadır.
Sorunu çözmek için C: \ Kullanıcı \ belgelerim \ mygames \'e gidin ve Far Cry Primal klasörünü manuel olarak oluşturun. (Hata mesajı kutusunda gördüğünüz klasör, yol doğru olmalıdır),
Daha sonra klasör seçme özelliklerine sağ tıklayın ve güvenlik sekmesine geçin. Kullanıcı listesinin küçük genel görünümünün hemen altındaki ayarlar düğmesine basın. Sonraki pencerede, pencerelerde oturum açarken sahip olduğunuz kullanıcı adını seçin ve ona "tüm hakları" verin. tamam'a basın ve uygulayın.

1589324046298.png

şimdide bu hatayı alıyorum sizin dediğinizi yapmadım fakat şuan birden açıyım dedim bu hata geldi ve busefer dosyalar silinmemiş

Eki Görüntüle 560824
Şimdi de bu hatayı alıyorum sizin dediğinizi yapmadım fakat şu an birden açıyım dedim bu hata geldi ve busefer dosyalar silinmemiş.

Bunun çözümü hakkında bilgim yok istersen benim dediklerimi dene . Sonra olmazsa oyunu silip tekrar yükle. Yeniden yükledikten sonra ilk hatayı tekrar verirse benim dediklerimi bir uygula.

Size ekran görüntüsünü attığım sorun gitti şuanda baştaki sorun tekrar çıktı fakat dediğinizi yaptım Far Cry Primal adında klasör oluşturdum tüm izinleri verilmiş zaten klasörün sadece özel izinler seçilmiyor basılmıyor fakat yine aynı hata devam ediyor baya sorunlu oyun sanırım yinede sağolun sorunun çözümünü bilen yada bulan varsa lütfen yazsın teşekkürler :)
Bu işi çözse çözse @Recep Baltaş .abi çözer abi bi el atarmısın oyuna boşuna vermiş olmak istemiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı