Far Cry Primal Görevin Tamamlanmasına Rağmen "Failed" Hatası

furkan3318

Kilopat
Daha fazla  
Far Cry Primal'da hani ilk defa hayvan eğittiğimiz görev vardı. Kurdu eğitiyoruz sonra kurt ile 2 tane düşmana saldırıyoruz, o görevi yapıyorum fakat "Failed" diyor. Yani görevi kabul etmiyor, internetten bakarak yaptım kurdu birine gönderiyoruz. Diğerini biz öldürüyoruz. Yine de işe yaramıyor görevi kabul etmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu görev mi? Buysa burdaki gibi yapıyor musun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Tam olarak aynısını 47 kez yaptım kardeşim

Bazı yorumlarda ben de gördüm aynı hatayı alan insanları. Eğer herkeste bu hata olsaydı daha yaygın görürdük, varsa bi önceki kayıt yerinden başlamayı dene. Yoksa oyunu baştan al, oyunun başları zaten bildiğim kadarıyla.

Bak şimdi şöyle anlatiyim, dediğim şey şuydu. Yasal oyun oynamadığın için bu sorunla karşılaştın. Kürek dediğim şey crack. Senin indirdiğin crack hatalı. Ben 7 8 senedir yasal olmayan oyun oynamıyorum, fakat daha öncesinden bir örnek vereyim. Mafia 1 vardı çok eskiden. Onun crack dosyası bozuktu , oyun açılıyordu oynuyordun falan. Sıkıntı yoktu, e nesi bozuk diye sorarsan? Arabaya binmiyordu. Arabanın kapısı açılmıyordu. Görevlere koşarak gidiyordum. Taa ki bir görevde arabaya binmek zorunda olduğum zamana kadar. Ondan sonra forumlarda araştırdım crack dosyası tam anlamıyla oyunu düzeltmiyormuş. Yeni bir crack dosyası buldum internetten onu crackledim ve düzeldi oyun. Sizin oyunda da crack hatası var, düzgün bir crack dosyası bulursanız sorununuz çözülür. Yasal olmayınca böyle gariplikler olabiliyor. Lütfen yasal oyun alıp emeğe destek olun. Alacak maddi durumunuz yoksa oynamayın.

Bak şimdi şöyle anlatayım, dediğim şey şuydu. Yasal oyun oynamadığın için bu sorunla karşılaştın. Kürek dediğim şey crack. Senin indirdiğin crack hatalı. Ben 7 8 senedir yasal olmayan oyun oynamıyorum, fakat daha öncesinden bir örnek vereyim. Mafia 1 vardı çok eskiden. Onun crack dosyası bozuktu, oyun açılıyordu oynuyordun falan. Sıkıntı yoktu, e nesi bozuk diye sorarsan? Arabaya binmiyordu. Arabanın kapısı açılmıyordu. Görevlere koşarak gidiyordum. Taa ki bir görevde arabaya binmek zorunda olduğum zamana kadar. Ondan sonra forumlarda araştırdım crack dosyası tam anlamıyla oyunu düzeltmiyormuş. Yeni bir crack dosyası buldum internetten onu crackledim ve düzeldi oyun. Sizin oyunda da crack hatası var, düzgün bir crack dosyası bulursanız sorununuz çözülür. Yasal olmayınca böyle gariplikler olabiliyor. Lütfen yasal oyun alıp emeğe destek olun. Alacak maddi durumunuz yoksa oynamayın.

Ben 250 TL'ye satın aldım aynı hata bende de var.

Ben 250 TL'ye satın aldım aynı hata bende de var.

Bende aynı hatayı alıyordum Steam'den indirmeme rağmen internette araştırdım bir çözüm bulamadım sonra Far Cry'la beraber gelen Uplay diye bir uygulama vardı Ubisoft'un onu açmayı denedim Uplay'ı güncelledi ve artık sorunsuz şekilde açılıyor oyun dosyalarını değiştirmeden.

Geri
Yukarı