Far Cry ve Crysis korku oyunu mu?

Akali Ablanız

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, öncelikle ben aşırı korkak birisiyim. Oyunda zombi falan görsem bayılabilirim. Onun için Far Cry ve Crysis serilerine girmeye çekiniyorum. Far Cry 1'e başlamıştım, zombiler falan olduğunu gördüm hemen oyunu sildim. Şimdi merak ettiğim şey şu; Far Cry ve Crysis hangi oyunlarında korkutucu şeyler var? Zombi falan...

Far Cry bir seri çeşit çeşit hikayeleri var videolarını izler ve oynarsanız çok sevinirsiniz Crysis'de bir seri ve hikaye birbirine bağlı Far Cry oyunu iç savaşa benzeyen bir olaydır videolar ile çok kolay anlarsınız Crysis ise uzaylılarla savaşılan bir bilim kurgu oyunu ve Crysis en önemlisi grafileridir.

Merhaba arkadaşlar, öncelikle ben aşırı korkak birisiyim. Oyunda zombi falan görsem bayılabilirim. Onun için Far Cry ve Crysis serilerine girmeye çekiniyorum. Far Cry 1'e başlamıştım, zombiler falan olduğunu gördüm hemen oyunu sildim. Şimdi merak ettiğim şey şu; Far Cry ve Crysis hangi oyunlarında korkutucu şeyler var? Zombi falan...
Harbiden mi ? L4D2, Dying Light'in önünden geçmeyin. Çok aksiyonlu oyunlar oynamayın kalpten gidebilirsiniz. :D

Crysis'te korku öğesi yoktur, Far Cry'da da yoktur ayrıca neden bu kadar korkuyorsunuz ki?

Far Cry 3/4/5 oyunlarına baktım. Onlarda yoktu zombi falan. Sadece bir anda ayağından yılan ısırıyordu ya da üstüne komodo ejderi koşuyordu.

Geri
Yukarı