Çözüm FarCry 4 BlackBox Uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc000007b

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ömer - CraweL

Hectopat
Daha fazla  
Far Cry 4 ' ü Blackbox olarak indirdim 12.4 GB boyutunda yükledim oyunu açarken bu hatayı verdi. DWI Raporuda bu : www.mediafire.com: FarCry4

İşletim Sistemim : Windows 8.1 64 Bit

Bilgisayar özelliklerim oyuna fazla fazla yetiyor. DWI ' da veren hata msvcr100.dll hatası msvcr100.dll indirdim system32 ye ve syswaw64 ' e attım ama sorun düzelmedi yardım ederseniz ne mutlu bana.

Teşekkürler.

Adsız.png

BlackBox tarzı saçma sürümleri indirdiğiniz sürece hata almaya mahkumsunuz.

Eksik olan DLL dosyalarını yazıyorum yine de.
  • Bunlar BlackBox sürümden kaynaklanan 32 Bit uyumsuz dosyalar:
    • D3DCOMPILER_43.DLL
    • D3DX9_43.DLL
    • MSVCP100.DLL
  • Bu da oyun ile uyumsuz 32 Bit sürüm DLL dosyası:
    • MSVCR100.DLL
Çözüm:
  1. C:\Windows\System32 içerisinden yukarıdaki 4 DLL dosyasını da silin.
  2. MSVCP100.DLL için: Download Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64) from Official Microsoft Download Center
    MSVCP100.DLL için alternatif: Download Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86) from Official Microsoft Download Center
  3. MSVCR100.DLL için bu paketleri: Çözüm: Uygulama yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı | Technopat Sosyal
  4. Diğer 2 DLL dosyası için de DirectX June 2010 paketini kurun: Download DirectX End-User Runtimes (June 2010) from Official Microsoft Download Center
  5. Daha sonra bu aracı çalıştırın: Download DirectX End-User Runtime Web Installer from Official Microsoft Download Center
Hala çalışmıyorsa oyunu orijinal alıyorsunuz ve paşalar gibi çalışıyor.

@MF çok teşekkürler birader. Sorun çözüldü. Ve bu sitede bu kadar hızlı yanıtın verilmesi de ayrı bir güzellik. Hepiniz sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte bu solüsyon Outlast'a sökmüyor. Konu ile doğrudan alakalı olduğunu hissettiğimden buraya yazıverdim kusura bakmayın.

User, Shell ve Kernel32.dll 'leri tespit edip yapıştırmama rağmen, hepsinin 64 bit ve clean dll ' ler olduğumdan emin olmama rağmen.

Yine de her seferinde Kernel32.dll ' de hata verdi. Lakin diğer uyarı ışıklarını söndürdüm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı