Çözüldü Fare bağlantısı gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BurakFİDAN

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Yaklaşık 2 hafta önce format attım ve format sonrası fare günde bir iki defa gidip geliyor. Sanki çıkarıp takmış gibi. Bazen sadece bir kez bazen birkaç kez git gel yapıyor. Çok nadiren oluyor ama formattan önce böyle bir sıkıntı yoktu. Ve format attığım ilk gün aynı sorun kulaklıkta da oluyorken şu an sadece farede oluyor. Bu arada sistem Windows 10.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Konu üzerinden 1 aydan fazla geçmiş olmasına rağmen son durumu yazayım.
Asus'a mail yoluyla ulaştım, garantisi devam etmekte olduğu için garantiye yollayın dediler.
Salı günü garantiye yolladım bugün elime ulaştı mouse, yenisini yollamışlar.
Kısacası mouse arızalıymış.
Yaklaşık 2 hafta önce format attım ve format sonrası fare günde bir iki defa gidip geliyor. Sanki çıkarıp takmış gibi. Bazen sadece bir kez bazen birkaç kez git gel yapıyor. Çok nadiren oluyor ama formattan önce böyle bir sıkıntı yoktu. Ve format attığım ilk gün aynı sorun kulaklıkta da oluyorken şu an sadece farede oluyor. Bu arada sistem Windows 10.

Sorun formatta olabilir, driverlerda sorun olabilir. Bende de örneğin bazen oluyor. Windows 7'de Everest SM-GX66 diye bir mouse aldım 3 gün önce açıldıktan 10 dakika sonra mouse kapanıyor açılıyor, kapanıyor açılıyor, geri geliyor.

Konu üzerinden 1 aydan fazla geçmiş olmasına rağmen son durumu yazayım.
Asus'a mail yoluyla ulaştım, garantisi devam etmekte olduğu için garantiye yollayın dediler.
Salı günü garantiye yolladım bugün elime ulaştı mouse, yenisini yollamışlar.
Kısacası mouse arızalıymış.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı