Fare bağlantısının sürekli kopması

TheBaskar

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar herkese. Tigoes marka bir mouse kullanmaktaydım, şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamıyordum. Şimdi sürekli mouse takılıyor, bağlantısı kopuyor. Taktığım USB portlarında da sıkıntı yok, anladığım kadarıyla başka klavye veya bir cihaz taktığımda bağlantı kesilmiyor. Sıkıntı yaşadığım mouse başka bilgisayarlarda da sıkıntısız çalışıyor. Yeni bir mouse aldım, Rampage. O da kendi bilgisayarımda aynı hatalar veriyor. Ne yapacağımı çözemedim artık, benim bilgisayarımda bir sıkıntı var sanırım. 1 hafta öncesinden BIOS güncellemesi yaptım, bu durumla alakalı olur mu bilmiyorum.

Bilgisayarı formatlayınca %100 bir çözüm olacak diyorsanız deneyebilirim tabii ki ama daha basit bir çözüm bulabilirsem buradan önce onu denemek isterim.

Bilgisayarı formatlayınca %100 bir çözüm olacak diyorsanız deneyebilirim tabii ki ama daha basit bir çözüm bulabilirsem buradan önce onu denemek isterim.

Belki şöyle de düzelebilir.
Aygıt yöneticisinden mouse sürücüsünü silip mouse tekrar takın aygıt yükleniyor diye bir uyarı verir onu bekleyin sonra kullanın bir şey olursa yine yazın.

Geri
Yukarı