Fare birden çok kez tıklıyor

Traviss Bickle

Kilopat
Makaleler
5
The Forest'ta mızrak kullanmak için, bir kere tıklıyorum ama tuhaf bir şekilde birden fazla algılıyor ve iptal oluyor. Aynı şekilde Minecraft oynarken de aynı şey oluyor, yemek yemek için sağ tıklıyorum ve sürekli devam ediyor iptal oluyor, geri geliyor. İnternetim kötü olduğu için video atamıyorum ama anlamışsınızdır siz.

Logitech'lerde bildiğim kadarıyla çift tıklama problemi kronik. Garantisi devam ediyorsa garantiye gönderin bende 3 tane G300S var hepsinde aynı sorun.
Hocam garantisi yok, hediye olarak geldi zaten.
Eğer elinizde geliyor ise mouse u açıp bir kontrol edin eğer içerisine sıvı bir şey kaçmış ise oksitlenme falan olmuş olabilir. Yazılımsa bir sorun yoksa ise veya son zamanlarda herhangi bir macro vesaire yapmadıysanız durumda bu söylediğim geçerli. Ayrıca mouselarda tıklamanızı sağlayan şey içerisinde ki anahtarlardır elektronik ürün tamiri yapan bir yere götürüp içerisinde ki anahtarı değiştirtebilirsiniz. Kartı arızalı uyumlu bir mouse tan alınıp takılabilir. Veya daha ucuz bir mouse tan(anahtar kalitesine göre tıklama ömrü vardır) alınabilir. Sipariş vermek istersen D2FC-F-7N 10m şeklinde google da aratıp sipariş edebilirsiniz.

Anahtar:
Eki Görüntüle 713841
Şuan yapamam hocam, bu arada çok teşekkürler.

Hayır hocam, sadece sağ tarafta var.
Yazılımsal bir şey olduğunu düşünmüyorum, fare ayarları ile oynamadım hiç. Tabii siz daha iyi bilirsiniz.
Ben daha iyi bilmem kral ama farenin tuşunda bir sıkıntı vardır. Daha önce farenin içini açıp bakmış san oradaki küçük tuşu bilirsin. Çok soru sorduk ama masa üstünde fareyi sürüklerken çıkan mavi kutucukla klasörleri sorunsuz bir şekilde seçebiliyor musun?

Ben daha iyi bilmem kral ama farenin tuşunda bir sıkıntı vardır. Daha önce farenin içini açıp bakmış san oradaki küçük tuşu bilirsin. Çok soru sorduk ama masa üstünde fareyi sürüklerken çıkan mavi kutucukla klasörleri sorunsuz bir şekilde seçebiliyor musun?
Hocam neyi sorduğunuzu anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı