Fare boyutunun önemi nedir?

qraxs

Decapat
SS Sensei Ten kullanıyordum fakat çok fazla sorun yaşadığım için servise gönderdim ve bu süreçte yeni fareye geçmek istiyorum. Zowie FK1 ve FK2 arasında kaldım. Tutuşları neredeyse Sensei Ten ile aynı fakat boyutları farklı. FK1, Steelseries'ten daha uzun, FK2 ise daha kısa. Hangisini alacağıma karar veremedim. Ölçüsüne neye göre karar verebilirim?

SS Sensei Ten kullanıyordum fakat çok fazla sorun yaşadığım için servise gönderdim ve bu süreçte yeni fareye geçmek istiyorum. Zowie FK1 ve FK2 arasında kaldım. Tutuşları neredeyse Sensei Ten ile aynı fakat boyutları farklı. FK1, Steelseries'ten daha uzun, FK2 ise daha kısa. Hangisini alacağıma karar veremedim. Ölçüsüne neye göre karar verebilirim?
Aga fare alacaksan elini en iyi kavrayacak sana en iyi tadı verecek fare al derim :)

Tutus sekline gore karar verebilirsin ama yeni ve guncellenmis EC1-C, EC2-C ve EC3-C duyurulmusken eski versiyonlari almak cok mantikli degil bence.

Tutus sekline gore karar verebilirsin ama yeni ve guncellenmis EC1-C, EC2-C ve EC3-C duyurulmusken eski versiyonlari almak cok mantikli degil bence.
Hocam aynı sensör 3360 kullanılıyor zaten. Tutuşuma uygun bir mouse değil EC serisi. FK serisi tutuşuma uyuyor fakat boy açısından karar veremedim.

Fare alırken, o anda kullandığım mouse'un ölçüleriyle alacağım mouse'un ölçülerini karşılaştırdım. Sonuç olarak aldığım fare (Razer Viper Mini) elime tam oturdu.

Fare alırken, o anda kullandığım mouse'un ölçüleriyle alacağım mouse'un ölçülerini karşılaştırdım. Sonuç olarak aldığım fare (Razer Viper Mini) elime tam oturdu.
Hocam zaten bende öyle yapmaya çalışıyorum biri biraz büyük diğeri biraz küçük. Şöyle düşünün yani 128, 126, 124 cm uzunluğunda. Benim eskiden kullandığım 126 fakat 124 veya 128 arasında hangisini almam gerektiğinde kaldım. Çok büyük bir uzunluk değil fakat sıkıntı çıkarır mı bilmiyorum.

Evet dediğiniz gibi. Ölçüleri karşılaştırdığımda aldığım mouse önceki mouse'dan bir kaç mm küçüktü. Boyutuna 2-3 gün sonra alışıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı