Fare hareketi sırasında FPS düşüyor

Protyty

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhabalar, ben bazı uygulamalarda fareyi hareket ettirdiğim zaman takılmalar oluyor. CS:GO'da da fareyi menüde ayarlar simgesinin üzerinden hızlıca geçirdiğim zaman FPS bir anda 4'lerde inip takılmalar oluyor.

Arkadaşın mouse'unun programı yok yani ayar yapamaz. Evet AMD'nin sayfasından chipset driver indireceksiniz AMD işlemci ve anakart kullanıyorsanız.
Başka oyunlarda bu sorun olmuyorsa oyunu kaldırıp yeniden yüklemeyi, tamir etmeyi ya da oyun dosyalarını kontrol etmeyi de deneyebilirsin.
Ekran kartın da AMD ise en son sürücüye GÜNCELLEME. WHQL olan Radeon Software uygulamasını yükle son sürüm beta olanı değil.
Hocam neredeyse her şeyde aynı sorun var.
İlerde bana engel oluşturur mu?
Driver var zaten hocam.
Bir PC ci arkadaşa söyliycem.
robloxta oyun girişindede kasma oluyo hocam bi kaç sn.
Arkadaşlar 3 gündür gözüme uyku girmiyor stresten.
PC de bir şey bar diye.
Motivasyonum iyice düştü.

Son düzenleme:
Bu sorun haricinde pc normal çalışıyorsa çok dert etme bence. İmkanın varsa başka bir mouse takarak dene onda da aynı sorunlar oluyor mu ya da mousunu başka bir usb slotuna takıp dene.

Hocam bi deneyim ama olmıycak gibi ayn bencede çok sorun olmaz Gine’de teşekkür ederim. Ben yoksa kafaya takarsam psikolojim bozuluyor.
Teselli ettiğin için teşekkür ederim 🙏
Şu zor dönemlerde böyle insanlar gerekli tekrar teşekkür ederim hayırlı akşamlar.

Hocam bir deneyim ama olmıycak gibi ayn bence de çok sorun olmaz Gine'de teşekkür ederim. Ben yoksa kafaya takarsam psikolojim bozuluyor.
Teselli ettiğin için teşekkür ederim 🙏
Şu zor dönemlerde böyle insanlar gerekli tekrar teşekkür ederim hayırlı akşamlar.

Çözebildiniz mi acaba sorunu bende de aynı sorun var da.

Yeni konular

Geri
Yukarı