Fare önerisi

Bütçe
sınır yok

Ryder718

Hectopat
Daha fazla  
Bütçemde sınır yok lütfen ucuz mouseler önermeyin, Mouse'de RGB olursa süper olur, kablosuz olması gerekli, rekabetçi oyunlar oynayacağım.
Not: Halihazırda Glorious Model O Wireless kullanıyorum ve malzeme kalitesinden memnun değilim.

Bütçemde sınır yok lütfen ucuz mouseler önermeyin, Mouse'de RGB olursa süper olur, kablosuz olması gerekli, rekabetçi oyunlar oynayacağım.
Not: Halihazırda Glorious Model O Wireless kullanıyorum ve malzeme kalitesinden memnun değilim.

Farenin kablosuz olmasından ziyada eline uyup uymaması önemli elinin eni ve boyu kaç cm ve fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre önerelim.

Rampage SMX-R89 X-PIKE Kablosuz/Kablolu RGB Ledli Şarjlı Gaming Oyuncu Mouse - Rampage
Fiyatına göre çok fazla özelliği olan bir mouse açıkçası 3 aydır kullanıyorum fazlasıyla memnunum. Bu fiyata 1000 Hz bildirme oranı olması da cabası. İlla pahalı arıyorsan bakma tabi kendin bilirsin.
1638818620485.png

Logitech alacaksaniz alacaginiz modelde cift tiklama sorununun olup olmadigini arastirin. Alacaginiz fareyi magazada deneme sansiniz varsa mutlaka deneyin derim. En azindan ele oturusu ve agirligi hakkinda fikriniz olur.

Ben sahsen G305 kullaniyorum ve memnunum. Fare hafif oldugundan dolayi sevmeyebilirsiniz. RGB bulunmuyor.

1000 Hz bildirme oranı

Sayfasinda 500 Hz diyor ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı