Fare orta tuş alternatifi var mı?

MrLightTea

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar birkaç hafta önce faremin orta tuşu boşa dönmeye başladı ve şu an aşağı-yukarı yapamıyorum. Aşağı yukarı yapabileceğim bir program veya bir özellik var mı?

Aşağı yukarıya doğru sağdaki çubuktan yapabiliyorsun.
Orta tekerleği düzeltebilirsiniz farenin içini açın ve yerine takın kırılmadıysa çok kolay benimki kırılmıştı lehimledim sapasağlam duruyor şu an.

Xmouse button Control ile mouse düğmelerine farklı işlevler atıyabilirsiniz.

Eğer yan tuşları varsa makro programından yan tuşlara alabilirsin,çok eskiyse yapacak bişey yok maalesef.
makro programı bulunmakta fakat aşağı-yukarı ayarı bulunmuyor

Aşağı yukarıya doğru sağdaki çubuktan yapabiliyorsun.
Orta tekerleği düzeltebilirsiniz farenin içini açın ve yerine takın kırılmadıysa çok kolay benimki kırılmıştı lehimledim sapasağlam duruyor şu an.

Zarar verme korkum olmasa yapacağım hocam. Aldığımda 125TL olan fare şu an 200TL. Garantisi var fakat göndermeye fırsat bulamıyorum ve ne kadar ilgilenirler bilmiyorum.

Makro programı bulunmakta fakat aşağı-yukarı ayarı bulunmuyor.

Zarar verme korkum olmasa yapacağım hocam. Aldığımda 125TL olan fare şu an 200TL. Garantisi var fakat göndermeye fırsat bulamıyorum ve ne kadar ilgilenirler bilmiyorum.

Cidden o kadar korkulacak bir şey yok internetten videolar yardımıyla da yapabilirsiniz farenin dış kalıbını çıkarıyorsunuz içi açılıyor sonra kayan tekerleği yerine koyuyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı