Fare Sol Tıklayınca Sağ Tuşun Görevlerini Yapması

Bios güncellemesi yaptım ve sorunum çözüldü. Farklı sorunlar nedeniyle cihazı tehnik servise gönderdiğimde servis raporunda bios güncellendi yazıyordu hep. Sık sık format atan bir kullanıcıyım. Her seferinde bunu yapmamamı sağlayacak bir çözüm öneriniz var mı ?

karakule sana sonsuz şükran :)

AdwCleaner, Malwarebytes ile virüs taraması yaptırın.
Güvenlik

BIOS güncellemesi olup olmadığını kontrol edin.
Ayriyeten fare için kullandığınız bir yazılım filan varsa kaldırıp deneyin.
Aygıt yöneticisinden farenin sürücüsünü kaldırın. Kabloyu çıkar tak yapıp sürücünün kurulmasını sağlayın.

Bağlantıdan farenin yazılımlarını yükleyin.
Kablosuz Mouse M185 - Logitech Destek

aynı sorunu bende yaşıyorum bıos yapmayı fazla bılmıyorum ınternetten araştırdım ama korkuyorum biraz birşey olurmu diye
Merhaba arkadaşlar. Farenin sol clicigine bastığım zaman menü açılıyor, sonra bir program açtığım zaman sağ tık yapmadan o programı kullanamıyorum kasıyor LOL oynarken fareyi nereye çekersem karakter oraya gidiyor bilgisayarı sıfırladım komple format attım yine de düzelmedi be kafayı yiyeceğim biri bana bir akıl versin farede sorun yok bu arada bir sıkıntı var ama ne yani ne yapmam lazım. Sağ click'te problem yok bu arada.
Merhaba arkadaşlar. Farenin sol clicigine bastığım zaman menü açılıyor, sonra bir program açtığım zaman sağ tık yapmadan o programı kullanamıyorum kasıyor LOL oynarken fareyi nereye çekersem karakter oraya gidiyor bilgisayarı sıfırladım komple format attım yine de düzelmedi be kafayı yiyeceğim biri bana bir akıl versin farede sorun yok bu arada bir sıkıntı var ama ne yani ne yapmam lazım. Sağ Click'te problem yok bu arada.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı