Fare tekerleği yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapıyor

UmurBuğra

Hectopat
Daha fazla  
Scrollu yukarı aşağı oynatınca yakınlaştırma veya uzaklaştırma yapıyor. Az önce bir anda oldu ne oldu anlamadım. Sol tık da çalışmıyor, düzeliyor ama 5 saniye sonra yine aynı sorun oluyor. Neden olur nasıl çözeceğim?

Sorun tarayıcıda ise CTRL tuşu takılı kalmış olabilir.

Sorun tarayıcıda ise CTRL tuşu takılı kalmış olabilir.
CTRL takılı değil fare saçma sapan sağa sola gidiyor durduğu yerde bir yere basıyorum kayıyor falan anlamadım durup dururken kafayı yedirtti, düzeldi diyorum yine oluyor. Ne yapıyorum öncekinden farklı anlamadım.

Sorun sanırım touchpad, kapatınca düzeldi açınca tekrar sapıttı ve klavye bile gitti anlamadım sadece F tuşlarını kullanabiliyordum yazı vs yazamadım, neden touchpad ne gibi bir sorun çıkarıyor bilmiyorum ama kapalı kullanacağım artık yapacak bir şey yok.

Son düzenleme:
CTRL takılı değil fare saçma sapan sağa sola gidiyor durduğu yerde bir yere basıyorum kayıyor falan anlamadım durup dururken kafayı yedirtti, düzeldi diyorum yine oluyor. Ne yapıyorum öncekinden farklı anlamadım.

Sorun sanırım touchpad, kapatınca düzeldi açınca tekrar sapıttı ve klavye bile gitti anlamadım sadece F tuşlarını kullanabiliyordum yazı vs yazamadım, neden touchpad ne gibi bir sorun çıkarıyor bilmiyorum ama kapalı kullanacağım artık yapacak bir şey yok.
Oyun falan oynamıyorsanız telefonuda mouse olarak kullanabilirsiniz.

@UmurBuğra komik olan ne dostum.

Son düzenleme:
Oyun falan oynamıyorsanız telefonuda mouse olarak kullanabilirsiniz.

@UmurBuğra komik olan ne dostum.

Telefonu fare olarak kullanmak komiğime gitti galiba anlamadınız zaten farem var ve düzgün çalışıyor olay sapıtmasında ve galiba touchpad sıkıntı çıkarıyor kapatıp olayı çözdüm bunu da belirttim ama üstüne çözüm önerisiyle gelmeniz ve gerçekten saçma bir çözüm önerisi olduğunu düşündüğüm için güldüm.

Telefonu fare olarak kullanmak komiğime gitti galiba anlamadınız zaten farem var ve düzgün çalışıyor olay sapıtmasında ve galiba touchpad sıkıntı çıkarıyor kapatıp olayı çözdüm bunu da belirttim ama üstüne çözüm önerisiyle gelmeniz ve gerçekten saçma bir çözüm önerisi olduğunu düşündüğüm için güldüm.
Ömür boyu kullanın diye birşey yazmadım değil mi? Mouse'unuz bozuksa yeni bir mouse alana kadar böyle idare edebilirsiniz diye dedim. İnsanların size yardım etmeye çalışmasına gülmek için mi konu açıyorsunuz? Ayrıca komik birşey değil bilgisayarım uzaktayken kullanıyorum bu taktiği. Umarım en yakın zamanda acınmaktan kurtulursunuz.

Ömür boyu kullanın diye bir şey yazmadım değil mi? Mouse'unuz bozuksa yeni bir mouse alana kadar böyle idare edebilirsiniz diye dedim. İnsanların size yardım etmeye çalışmasına gülmek için mi konu açıyorsunuz? Ayrıca komik bir şey değil bilgisayarım uzaktayken kullanıyorum bu taktiği. Umarım en yakın zamanda acınmaktan kurtulursunuz.

Hocam sadece güldüm benim demek istediğimi siz anlamamış olabilirsiniz sıkıntı yok anlaşamadık. Fakat sadece güldüm ve yöntemin saçma olduğunu düşündüğümü söyledim çünkü sorunumla alakası yok yani tekrar ediyorum anlaşamadık siz öyle dediniz ben böyle bu kadar atarlanmaya gerek yok temenni de falan bulunmuşsunuz kolay gelsin ne diyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı