Fare vs kulaklık

AdraSs

Decapat
Yer
Mars
Daha fazla  
Selamlar, 300 TL bütçem var. Bir fare almak istiyorum. Fare 10 tıkta bir takılı kalıyor mesela Rocket League oynarken fare tıkını bıraktığım halde araba hala Boost ile gidiyor. Tekrar fare tıkına bastığımda düzeliyor. Bir kulaklık da almak istiyorum, kulaklığımda sadece kafama pek oturmuyor, o kadar başka bir sıkıntısı yok. Ama fare + mouse pad de yapmak istiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Pardon görmemişim. Uygun fiyata elinize uygun bir mouse alınıp kalan paraya ekleme yapılarak veya yapılmayarak kulaklık alabilirsiniz.

El ölçüleriniz ve tutuş şeklinizi belirtir misiniz?

Mouse olarak Logitech G102 alabilirsiniz.
Kulaklık olarak kulak içi seviyorsanız JBL C100'si tavsiye ederim.
Geri kalan parayla da ucuz bir mosuepad alabilirsiniz.
Bunların hepsini kullanıyorum gayet güzel tavsiye ederim.

@Shuichi Tatsuo 20 cm elim var palm grip şeklinde tutuyorum. Elimi tam fareye yatırıyorum, Razer Viper mini almayı düşünüyorum. Elime uygun mudur sizce?

@ScwharazzR aynı fareyi kullanıyorum. O yüzden onu almayacağım. Sağ olun yine de öneri için.

Edit: Bu arada 20 derken orta parmağın ve baş parmağımın uzunluğu.

Son düzenleme:
@Ontheroonkilled 20 cm elim var palm grip şeklinde tutuyorum elimi tam fareye yatırıyorum Razer Viper mini almayı düşünüyorum elime uygun mudur sizce.

Maalesef hem küçük hem de daha çok claw için uygun o ürün.

130₺'ye bu Mouse'yi alın.

Geri kalan 170₺'ye ise 10₺ daha ekleyerek https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-redragon-scylla-oyuncu-kulakligi-fiyati,724989336.html bu kulaklığı alın.

Daha uyguna çözmek isterseniz https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-trust-lumen-mikrofonlu-kulak-ustu-fiyati,735272668.html 100₺ bu kulaklığa verirsiniz 70₺'ye XRades 12 Model 30x25-40x40- 70x30 - 90x40 Gaming Oyuncu Mousepad Fiyatları ve Özellikleri 90x40 mouse pad alırsınız.

Bence mouse pad sonraya kalsın veya 30₺'ye küçük bir mouse pad alın aynı linkten.
Edit: Bu arada 20 derken orta parmağın ve baş parmağımın uzunluğu.
Bana lazım olan da buydu zaten. :D

Geri
Yukarı