Faremin sağ tuşuna tıklayınca hem solun hem sağın görevini görüyor

yiğiitt

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta dediğim gibi farem sol tuşu normal kendi görevini sol tıkın görevini yapıyor, sağ tuşuma tıklayınca hem sağın hem solun görevini yapıyor internette çok yere baktım hiç cevap alamadım. Kullanalı çok olmadı fareyi.

Hocam şuradan sol el kullanımına alın sonra tekrar sağ el kullanımına alın, belki bir bug olmuştur. Onun dışında makro programı gibi bir program kullanıyor musunuz?
1642599818745.png

Hocam şuradan sol el kullanımına alın sonra tekrar sağ el kullanımına alın, belki bir bug olmuştur. Onun dışında makro programı gibi bir program kullanıyor musunuz?
Eki Görüntüle 1274951
Şuan kullanmıyorum eskiden bi ara indirmiştim. Fotoğrafla aynı değil benim düğmeler kısmım

Laptop kullanıyorsanız touchpad'i algılamıştır, şuradan diğer aygıtları seçip bakın.
1642600160559.png

Olmadı ayarlardan da yapabilirsiniz.
1642600181559.png

Laptop kullanıyorsanız touchpad'i algılamıştır, şuradan diğer aygıtları seçip bakın.
Eki Görüntüle 1274955
Eki Görüntüle 1274956
Normal masaüstündeyim fare ayarlarından ek fare seçeneklerinden bahsetmiyor musunuz?
Eki Görüntüle 1274955
Eki Görüntüle 1274956
Bende Windows 10 olduğundan farklı sanırım

Hocam ben de Windows 11 kullanıyorum. Bluetooth & Cihazlar kısmından Fare kısmına gelin gözükür. Eğer yine düzelmezse fare ile ilgili bir sorun olabilir, başka bir cihazda deneyin.
1642600438088.png

Hocam ben de Windows 11 kullanıyorum. Bluetooth & Cihazlar kısmından Fare kısmına gelin gözükür. Eğer yine düzelmezse fare ile ilgili bir sorun olabilir, başka bir cihazda deneyin.
Eki Görüntüle 1274961
Yok yok pardon sizde 11 gördüm dalgınlıkla 11 yazmışım 10 kullanıyorum aynı değil yani Windows 10'da nasıl yapabilceğimi biliyor musunuz fare ayarlarından ek seçeneklerden sizinkine benzer bir menü çıkıyor fakat aynı değil.

Hocam nasıl bir menü çıkıyor? O zaman denetim masasına girip donanım ve ses kısmından fareye basın ve düğmeler sekmesine gelin.
1642600677027.png

Tamam hocam o zaman şunu tikleyin, uygulayın, sonra tiki geri çekin ve tekrar uygulayın. Olmazsa makro programı hala yüklüyse onla alakalı olabilir, ya da farede bir sıkıntı vardır. USB portu değiştirmeyi deneyebilirsiniz, mesela 2.0'a takıyorsanız 3.0'a takmayı deneyin.
1642600859845.png

Yeni konular

Geri
Yukarı