Farenin ışıkları yanıyor ama çalışmıyor

Dosya Ekleri

• 20220209_233424.jpg
    20220209_233424.jpg
    207,5 KB · Görüntüleme: 53
Dostum attim tekrar bak
Bilgisayar mouse' ni görmüyor senin sorunun bu.. Benim attığım görsele tekrar bakarsan İAC uyumlu fare yazısının altında mouse marka modeli çıkması gerekir ama sende yok..
Genelde şu şekilde düzeliyor, fareyi sök ve bilgisayarı kapat sonra fareyi tak bilgisayarı aç ve açılırkende fare tuşlarına ara ara bas fareyi sağa sola oynat..

Klavyeyi çıkarıp bilgisayarı yeniden başlat belki kısayolda falan takılı kalmıştır klavye.

Olmadı.
Bilgisayar Mouse'ni görmüyor senin sorunun bu. Benim attığım görsele tekrar bakarsan iac uyumlu fare yazısının altında mouse marka modeli çıkması gerekir ama sende yok.
Genelde şu şekilde düzeliyor, fareyi sök ve bilgisayarı kapat sonra fareyi tak bilgisayarı aç ve açılırkende fare tuşlarına ara ara bas fareyi sağa sola oynat.

Deneyeceğim.
Bilgisayar mouse' ni görmüyor senin sorunun bu.. Benim attığım görsele tekrar bakarsan İAC uyumlu fare yazısının altında mouse marka modeli çıkması gerekir ama sende yok..
Genelde şu şekilde düzeliyor, fareyi sök ve bilgisayarı kapat sonra fareyi tak bilgisayarı aç ve açılırkende fare tuşlarına ara ara bas fareyi sağa sola oynat..
Olmadi

Geri
Yukarı