Fareye vurduktan sonra orta tekerlek bozuldu

Yer
Niğde
Merhaba, bugün oyun oynarken çok sinirlendim bir anda iki elimi masaya vurdum sinirden 1 elim yanlışlıkla masaya değil fareye vuruldu orta tekerlek çıkık gibi bir şey yerinde ama sallanıyor ve çalışmıyor. Düzeltme videosu vs atabilecek var mı? İçini açıp tamir işi yapabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bugün oyun oynarken çok sinirlendim bir anda iki elimi masaya vurdum sinirden 1 elim yanlışlıkla masaya değil fareye vuruldu orta tekerlek çıkık gibi bir şey yerinde ama sallanıyor ve çalışmıyor. Düzeltme videosu vs atabilecek var mı? İçini açıp tamir işi yapabilirim.

Tekerleğin hareketini algılayan lazer ile tekerlek bağlantısı kopmuş olabilir normal fotoğraf ve sökülmüş halinin fotosunu konuya ekleme şansın var mıdır?

Hocam yerinden çıktıysa onun döndüğü minik bir delik var oraya oturtun.

İçini aç bak çözersin zaten. Okulda öğretmen masasında hocanın faresi vardı. Sınıftaki eleman öğretmen masasında oturuyordu tepsi vardı kafasına fırlatayım derken vücuduna çarptı oradan da hocanın faresini yere düşürdüm. Hoca derse girince aha şimdi Kakayı(Nazikçe) yedim dedim. Sonra hoca içini açtı. O yuvarlak şeyi taktı düzeldi fare. Bu da değişik bir anımdır.

İçini aç bak çözersin zaten. Okulda öğretmen masasında hocanın faresi vardı. Sınıftaki eleman öğretmen masasında oturuyordu tepsi vardı kafasına fırlatayım derken vücuduna çarptı oradan da hocanın faresini yere düşürdüm. Hoca derse girince aha şimdi kakayı(nazikçe) yedim dedim. Sonra hoca içini açtı. O yuvarlak şeyi taktı düzeldi fare. Bu da değişik bir anımdır.

Bizde içini söküp parçaların arasına uç sıkıştırıp bozuk diye aldık sonra ondan direksiyon yaptım :D

knk 1 yıl önce benimde oldu bu video ile çözümü aradım olmuştu inş işine yarar
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı