Farkını verip monitör almak zevki değişime girer mi?

safakblgn

Hectopat
Monitör ASUS VP228 bir türlü çözemediğim yazılımsal bir sorunum var.
Monitörü Vatan'dan aldım. Farkını verip daha iyi monitör almak istiyorum. Bu şekilde zevki değişime girer mi?

Monitör ASUS VP228 bir türlü çözemediğim yazılımsal bir sorunum var.
Monitörü Vatan'dan aldım. Farkını verip daha iyi monitör almak istiyorum. Bu şekilde zevki değişime girer mi?
Vatan üzerine para vereceğin zaman genelde sorun yaratmıyor ancak mutlaka müşteri hizmetlerine danış

Hatta sorun da yok diyelim monitörde. Memnun olmadığım için üstüne para verip değişemez miyim? 2 aylık cihaz.
Yasal olarak böyle bir hakkın bulunmuyor hocam. Mağaza satışlarda cayma hakkı tarzı bir olay yok. görüp aldığın için beğenmemek gibi bir seçeneğin olmuyor.

Ben zamanında yeni aldığım anakartı 2 hafta sonra üst modelini almak istiyorum ve kutusunu açmadım dediğimde yardımcı olmuşlardı şansını deneyebilirsin.

Yasal olarak böyle bir hakkın bulunmuyor hocam. Mağaza satışlarda cayma hakkı tarzı bir olay yok. Görüp aldığın için beğenmemek gibi bir seçeneğin olmuyor.

Ben zamanında yeni aldığım anakartı 2 hafta sonra üst modelini almak istiyorum ve kutusunu açmadım dediğimde yardımcı olmuşlardı şansını deneyebilirsin.

Zevki değişim değil aslında var sayım yaptım. Yazılımsal bir sorun. Üstüne gidilse çözülebilir ama ben çözemedim. Gidip geri versem onarım sırasında monitörsüz kalacağım. Zaten pişman olduğum bir monitör olduğu için açıkcası fırsattan istifade etmek istiyorum. Yorum için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı