Farklı Diskte Olan Steam Oyunlarım Format'tan sonra Zarar Görür mü?

Falcon78

Kilopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul
Arkadaşlar orjinal windows 8.1 işletim sistemim var, dreamspark lisansı olduğu içinde win 10'a malesef geçiş yapamıyorum, sistem 120 GB SSD'ye kurulu, oyunlarımda 1 tb'lik hard diskimde steam programı,origin falan c'de şimdi ben c sürücüsüne windows 10'u kursam doğal olarak bahsetmiş olduğum oyunlarda sıkıntı olur mu? Yani yeniden indirmek zorunda kalırmıyım yoksa steam'i kurduktan sonra otomatik oyunları tanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Origin' bilmem ama steam'de oyunları yedekleme var onu kullanabilirsin.Aynı durum bende de vardı C'de sistem var , oyunlar ve steam D'de format attıktan sonra. (tabi D'ye dokunmuyorum) Steam hesabıma giriyorum.Yani oyunları tekrar indirme ne gerek kalmıyor ama en sağlıklısı steam'den yedek alman

Oyunlarla sistem dosyaları aynı yerdeyse doğal olarak format atarken biçimleneceği için ordaki herşey silinecektir. Yedekleme varmış ama ben ne olduğunu bilmiyorum.

Hocam bişi olmaz oyunlara ama gerekli olan bu direxct visual CC++ gibi porgramları oyunların setupları otamatik kuruyor sistem dosyalarının yanına. Format atarken onlar siliniyor doğal olarak açılmıyor , hangilerinin lazım olduklarını bulup netten tek tek indirir kurarsan formattan sora sıkıntı yaşamassınız iyi günler :) .

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı