Farklı Firmanın Fiber Altyapısı Kullanılabilir Mi?

YasinTech

Hectopat
Yer
Dünya Dışı.
Daha fazla  
Başlıkta tam olarak anlatamadım fakat sorum şu şekilde. Türk Telekom ADSL hizmetini kullanıyorum yıllardır fakat Kablonet'in internet sitesinden baktığımda "Binanızda fiber kullanılabilir" yazıyor. Anlamadığım nokta şu. Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradığımızda 16Mbps'den fazla alamadığımızı altyapının yetersiz kaldığını söylediler. Fakat Kablonet'in fiber altyapısı oturduğum binada olduğunu söylüyor. Sonuç olarak Kablonet'e geçersem fiber alabilecek miyim?

Başlıkta tam olarak anlatamadım fakat sorum şu şekilde. Türk Telekom ADSL hizmetini kullanıyorum yıllardır fakat Kablonet'in internet sitesinden baktığımda "binanızda fiber kullanılabilir" yazıyor. Anlamadığım nokta şu. Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradığımızda 16Mbps'den fazla alamadığımızı altyapının yetersiz kaldığını söylediler. Fakat Kablonet'in fiber altyapısı oturduğum binada olduğunu söylüyor. Sonuç olarak Kablonet'e geçersem fiber alabilecek miyim?

Kablonet başka altyapı Türk Telekom başka. Kablonet'e geç en azından fiberin keyfini çıkarırsın. 100 Mbps'ye kadar rahat alırsın. ADSL bir an önce kurtul.

Başlıkta tam olarak anlatamadım fakat sorum şu şekilde. Türk Telekom ADSL hizmetini kullanıyorum yıllardır fakat Kablonet'in internet sitesinden baktığımda "binanızda fiber kullanılabilir" yazıyor. Anlamadığım nokta şu. Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradığımızda 16Mbps'den fazla alamadığımızı altyapının yetersiz kaldığını söylediler. Fakat Kablonet'in fiber altyapısı oturduğum binada olduğunu söylüyor. Sonuç olarak Kablonet'e geçersem fiber alabilecek miyim?

Zaten Kablonet sadece fiber verir ve güzelde hız uploud verir pingim mesela 9 testde süper hız veriri kullanıcısıyım ve altyapısı kendi özgürlüğüyle kendi altyapısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı