Farklı FPS oyunları oynamak aim geliştir mi?

boldy

Centipat
Sürekli CS:GO oynarsak rank ımız çok iyi olur belki de ama ben bir oyunda iyi olmak derdinde değilim. Aimimin iyi olmasının derdindeyim, sizce sürekli FPS oyunu oynamak ama aynı oyunu değil de farklı FPS oyunlarını oynamak aim geliştir mi?

Benzer oyun eyimleri evet farklı oyun eyimleri hayır.
Valorant oynarsan CS gider.
Ama atış hızı eyim hızlı silah kullanımm gibi şeyler için Call of Duty gibi oyunlarda gelişim yapabilirsin.
Şahsen ben böyleyim.

Her oyunun vuruş hissiyatı farklıdır: mesela bunu CS:GO ile PUBG arasında geçiş yaptıkça bile hissedersiniz. Her oyunda aynı anda iyi olamazsınız ancak son zamanlarda hangi oyunun üzerine yoğunlaşırsanız onda iyi olabilirsiniz. Ama oynadığınız eski oyunlara tekrar döndüğünüzde unutmuş olabilirsiniz.

Sürekli CS:GO oynarsak rank ımız çok iyi olur belki de ama ben bir oyunda iyi olmak derdinde değilim. Aimimin iyi olmasının derdindeyim, sizce sürekli FPS oyunu oynamak ama aynı oyunu değil de farklı FPS oyunlarını oynamak aim geliştir mi?
Valorant ve zula oynarsanız cs go daki aiminiz gelişmez ama cs go oynayıp valorant ve zula da ki aiminizi geliştirebilirsiniz bence

Geri
Yukarı