Farklı Oyunlarla Özdeşen Yayıncılar Tavsiyesi

Ali Murat Ercan

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Tulpar T7 V20.5.6 -
Intel® Alder Lake Core™ i7-12700H 14C/20T; 24MB L3; E-CORE Max 3.50GHZ P-CORE Max 4.7GHZ;45W ;10nm SuperFin
Nvidia RTX3060 Max-Performance 6GB GDDR6 192-Bit
17,3" FHD 1920x1080 144Hz IPS Mat LED Ekran
32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz
1TB PCIe M.2 2280 3.0 x4
Arkadaşlar, Twitch olsun, Mixer olsun, güzel ve farklı oyunlarla özdeşen, güncel çıkan oyunları oynayan eğlenceli yayıncılar önerebilir misiniz. Takip ettiğim CohhCarnage var. Baya güzel yayınları vardır. Yerli yabancı fark etmez. Fakat yerli yayıncı önerirken odun gibi yayın yapan arkadaşları tavsiye etmezseniz sevinirim. Malum, sadece oyun oynayarak insanları eğlendiremezsin. Tepkilerinin ilginçliği, yaşanan komik olaylar vesaire.

Kingdom Hearts 3'ü çıktığı dönemde bazı yayıncılardan izleme imkanım olmuştu. Türk yayıncılar inanılmaz sıkıcıydılar. Adamlar sohbet kısmına bakmaktan oyuna konsantre olmuyor. Oyunda olanları umursamıyor bile. Böylelerini sevmiyorum o yüzden. Örneğin Final Fantasy 7 Remake çıktı, bizim Türk yayıncılarının umurlarında değil. Arkadaş, oyun dünyasının en önemli oyunlarından birinin Remake'i nasıl oluyorda oynanmıyor. Neyse ki EasterGamersTV oynuyor da Türk birinden izleme şansına erişiyorum.

Ayrıca Youtube kanal tavsiyesi de alabilirim. Youtube'dan da oyun videolarını takip ediyorum.

Yorumlarını için teşekkürler. Can Sungur'un eğlenceli olduğunu düşünmüyorum. Çok katı ve duygusuzca oynuyor. Yapılan espriler ise 18 yaş altına hitap ediyor. Eğlendiremiyor beni. Mithrain'i ara sıra açar izlerim, ama o kamera eksikliği hep bir rahatsız ediyor. :)

Enis Kirazoğlu'nın bir ara GTA 5 Roleplay serisi vardı. Bilenler bilir kendisi gameplay videolarını kendi mizacını katarak anlatır. Şu anda da Mount and Blade Bannderlord bölümlerini de böyle anlatıyor. Yeri geldiğinde baya güldürüyor.

Yorumlar için teşekkürler. Enis Kirazoğlu'nu takip ediyorum. Fedupsamania'yı da takip ediyorum. İpav tarzım olan yayıncı değil, özellikle dedim farklı oyunlar diye.:D Yok mu güzel önerileri olan? :)

Yorumlarını için teşekkürler. Can Sungur'un eğlenceli olduğunu düşünmüyorum. Çok katı ve duygusuzca oynuyor. Yapılan espriler ise 18 yaş altına hitap ediyor. Eğlendiremiyor beni. Mithrain'i ara sıra açar izlerim, ama o kamera eksikliği hep bir rahatsız ediyor. :)
Fikirlerinize saygı duyuyorum. Yaptığı espriler sizi pek fazla uymayabilir ya da hitap etmeyebilir. Ama 18 yaş altı espriler yaptığını fazla görmedim. Diğer yaptığı serilere de göz gezdirebilirsiniz. Ama zorlama yok.

Başka bir kanal önerisi verecek olursam Ne Olduğu Bilinmeyen Kanal olabilir. Pqueen kanalına da bakabilirsin. İkisi de Twitch ve YouTube'da paylaşımlar yapmaktadır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı