Farklı ülkelerdeki laptop fiyatlarını öğrenme

Hasan-Basri

Hectopat
İyi günler, beni 5-6 yıl götürecek iyi bir gaming laptop almayı düşünüyorum. Babamın işinden dolayı her ülkeden getirtebiliriz. Sorum şu bir laptopun hangi ülkede kaç para olduğunu nasıl öğrenebilirim?Fiyatları karşılaştırıp ona göre uygun olanını alacağız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o ülkeye özel alışveriş sitelerine bakın. Mesela Türkiye'deki Vatan Bilgisayar gibi. Bazı ülkeler belirleyin ona göre seçin bu arada ne kadar ucuza alsanızda, gümrük vergisi v.s derken Türkiye fiyatına gelecektir.

Mediamarkt'lara bakabilirsiniz. Hem güvenilir hemde TaxFree uyguluyor, bu şekilde verdiğiniz vergiyi de geri alırsınız. Onun dışında eğer internet üzerinden almak isterseniz Amazon, eBay en güvenilir kaynaklar oluyor.

İyi günler, beni 5-6 yıl götürecek iyi bir gaming laptop almayı düşünüyorum. Babamın işinden dolayı her ülkeden getirtebiliriz. Sorum şu bir laptopun hangi ülkede kaç para olduğunu nasıl öğrenebilirim?Fiyatları karşılaştırıp ona göre uygun olanını alacağız.
Yurtdışından beraber alacaksanız genelde laptoplar Amerika'da Avrupa'ya nazaran daha ucuz oluyor. Amerika' dan istenilen her laptop alınabilir gelip. Avrupa ülkelerinden de alınır her nasılsa ülkemize göre daha ucuza gelecek her şekilde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı