Farklılıklara saygılı arkadaş bulmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevmediğin veya şu an senin dikkatini çekip rahatsız ettiği için daha da gözüne batacaklar. Benim tavsiyem böyle insanlardan hem uzaklaş hem de kafana takma. Yeni insanlarla sohbet et tanış öğren onları. Uyuyorsa devam uymuyorsa sıradakine geç:) Herkesle arkadaş olmak zorunda değilsin sonuçta;) ister internet üzerinden ister normal hayatta arkadaş edinmenin bir farkı yok. Nerden olursa olsun açık görüşlü ve düzgün biri olsun yeter.

Onların hastalıklı fikirlerine veya görüşlerine boşuna hayatında yer verme.

Sevmediğin veya şu an senin dikkatini çekip rahatsız ettiği için daha da gözüne batacaklar. Benim tavsiyem böyle insanlardan hem uzaklaş hem de kafana takma. Yeni insanlarla sohbet et tanış öğren onları. Uyuyorsa devam uymuyorsa sıradakine geç:) Herkesle arkadaş olmak zorunda değilsin sonuçta;)

Onun hastalıklı fikirlerine veya görüşlerine boşuna hayatında yer verme.
Sevmediğim ve beni rahatsız eden herkesten uzaklaştım. Ailem haricinde kimsem yok. Gerçi ailemin de bir kısmı yok denebilir. Beni olduğum gibi kabullenemiyorlar.

Bu şehirde nasıl böyle birilerini bulurum bilemiyorum. Üniversiteler sayesinde belki bulurum dedim ama uzaktan olacak.

Sevmediğim ve beni rahatsız eden herkesten uzaklaştım. Ailem haricinde kimsem yok. Gerçi ailemin de bir kısmı yok denebilir. Beni olduğum gibi kabullenemiyorlar.

Bu şehirde nasıl böyle birilerini bulurum bilemiyorum. Üniversiteler sayesinde belki bulurum dedim ama uzaktan olacak.
Dediğim gibi herkese gerek yok, aile veya yabancı farketmez. Hiç kendini üzme sıkma bile. Her şeyin bir sitesi sayfası mutlaka vardır. İnternet koca bir devran sonuçta. Güzel bir araştırma yaparak kabak yemeği fanatiklerini bile bulabilirsin:)

Bulunduğun şehri bilmiyorum ama mesela bu sayfalardaki üyelerden mutlaka oralarda yaşayan birileri olduğuna eminim. Birazcık araştırma ile internetin dünyadan daha açık ve güzel olduğunu göreceksin emin ol:)

Dediğim gibi herkese gerek yok, aile veya yabancı farketmez. Hiç kendini üzme sıkma bile. Her şeyin bir sitesi sayfası mutlaka vardır. İnternet koca bir devran sonuçta. Güzel bir araştırma yaparak kabak yemeği fanatiklerini bile bulabilirsin:)

Bulunduğun şehri bilmiyorum ama mesela bu sayfalardaki üyelerden mutlaka oralarda yaşayan birileri olduğuna eminim. Birazcık araştırma ile internetin dünyadan daha açık ve güzel olduğunu göreceksin emin ol:)
Dediğim gibi insanları buluyorum ama sanalda anca. Kime sorsam başka şehirlerde yaşıyor.

Dediğim gibi insanları buluyorum ama sanalda anca. Kime sorsam başka şehirlerde yaşıyor.
Dediğim gibi arkadaşlık sayfalarından, forumlara, telefon uygulamarından gruplara kadar bakmak gerekli. Mutlaka vardır eminim. Yani ülkede artık görüşler ve fikirler daha rahat paylaşılabiliyor eskiye göre. İnsanlar rahatça tercihlerini ve düşüncelerini paylaşabiliyor.

Hiç canını sıkma başkalarını da kafana takma. Farklı olanların bir arada olmasıdır toplumu güzel yapan:)

Hocam, sıkıldığınız vakit benimle dilediğiniz kadar konuşabilirsiniz. Sanaldayım ama olsun.

İster burada, isterse de farklı platformlarda aradığınız insan profiline yakın mutlaka arkadaşlar/dostlar bulacaksınızdır.

Günümüzde ki dostluklar zaten sanaldan. Evde iki üniversite okuyan kardeşim var. Hele şu Corona'dan sonra telefon konuşmaları çok fazla arttı. Artık, görüntülü konuşmalar, mesajlaşmalar ve benzeri faaliyetlerde ciddi bir yükseliş oldu.

Kısaca, hiç dert etmenize gerek yok. Üniversite hayatına başladıktan sonra arkadaşlıklarınız istemeseniz dahi oluşacak.

Hocam, sıkıldığınız vakit benimle dilediğiniz kadar konuşabilirsiniz. Sanaldayım ama olsun.

İster burada, isterse de farklı platformlarda aradığınız insan profiline yakın mutlaka arkadaşlar/dostlar bulacaksınızdır.

Günümüzde ki dostluklar zaten sanaldan. Evde iki üniversite okuyan kardeşim var. Hele şu Corona'dan sonra telefon konuşmaları çok fazla arttı. Artık, görüntülü konuşmalar, mesajlaşmalar ve benzeri faaliyetlerde ciddi bir yükseliş oldu.

Kısaca, hiç dert etmenize gerek yok. Üniversite hayatına başladıktan sonra arkadaşlıklarınız istemeseniz dahi oluşacak.
Üniversite de sanaldan 😞

Ben şahsen kimin ne yaptığını, ne olduğunu umursamam, konuşmak isteyenle konuşurum. Mesela LGBT'lilerden nefret ediyor olsam profilim Gay biri olmazdı :) ( ben değil profilimdeki kurgusal karakter ve bu karakteri canlandıran gerçek kişi Gay )

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı