Farmasi Eurofresh Whitening diş macunu kullanılır mı?

saphary

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600, RX590, 16GB, Corsair Delta Spec
Meslek
Boş İşler Erbabı
Evde şöyle bir diş macunu buldum fakat kuşkuya düştüm. Sizce kullanılır mı? Markası hakkında hiçbir bilgim yok. Sanırım ürün şu: Farmasi Eurofresh Whitening Aloe Veralı Misvaklı Diş Macunu Fiyatı
Beyazlattığını iddia ediyor fakat benim için önemli olan ağza güzel bir koku vermesi. Bir de ağza güzel koku veren diş macunu tavsiyeniz var mı? Bütçe 15 TL 🙂

IMG_20200225_223153.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu bilmiyorum görmedim.
Aktarlara gidersen agarta, naturalive gibi kimyasal içermeyenler bulabilirsin. Koku verenlerde daima aroma yani kimyasal bulunur.

Peki hocam kullansam çok zararı olur mu tahmin edebilir misiniz?
Olursa ipananın dandik macunuyla devam edeceğim. 😐

Tamam o halde. İpanayla bir süre daha idare edip sağlam ürün almaya bakarım. Yardım ettiğiniz için teşekkürler.

Kendim kullandım ama çok sevmemiştim.

Evde şöyle bir diş macunu buldum fakat kuşkuya düştüm. Sizce kullanılır mı? Markası hakkında hiçbir bilgim yok. Sanırım ürün şu: Farmasi Eurofresh Whitening Aloe Veralı Misvaklı Diş Macunu Fiyatı
Beyazlattığını iddia ediyor fakat benim için önemli olan ağza güzel bir koku vermesi. Bir de ağza güzel koku veren diş macunu tavsiyeniz var mı? Bütçe 15 TL 🙂

Eki Görüntüle 506247
Florür içermeyen diş macununa diş macunu demem :D florürlü diş macunu kullanmaya özen gösterin lütfen.

Florür içermeyen diş macununa diş macunu demem :D florürlü diş macunu kullanmaya özen gösterin lütfen.

Florür denen canavarın ne kadar zararlı olduğundan haberin yok sanırım. Yoksa böyle bilinçsiz bir şekilde başkalarını fa teşvik etmezdin.
Florür kullanma kullandırtma

Florür denen canavarın ne kadar zararlı olduğundan haberin yok sanırım. Yoksa böyle bilinçsiz bir şekilde başkalarını fa teşvik etmezdin.
Florür kullanma kullandırtma
:) dostum çocuklarda bile florürlü diş macunu öneriyoruz ki florür cilası bile yapıyoruz. Çocuklar 1 diş macunu paketini yese bile toksik doza ulaşmıyor. Tabi ikna olmak istersen kaynak ya da rakamsal veriler verebilirim. Bu işin okulunu okuyoruz kafamıza göre insanlara bir şey önermiyoruz. Kaldı ki bir sürü araştırma yapılıyor bu konuda içtiğin suda bile flor varken böyle şeyler söylemen çok komik.

Geri
Yukarı