Farming Simulator 17 "sunucu ile bağlantı kurulamadı" hatası

Yas1n

Decipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Dr.
Merhaba, Farming Simulator 17'de oyuna girdiğimde kariyer modunda tek başıma oynayabiliyorum. Ancak arkadaşımla oynamak için oyun oluşturmak istediğimde sunucu ile bağlantı kurulamadı diyor. İnternetten baktım, birçok kişi yaşamış bu sorunu. Bazıları kişiler ve YouTube'da olan bir videoda, Upnp'yi açmayı çözüm olarak belirtiyor. Ancak yine internete yazdığımda açılmaması gerek diyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Farming Simulator 17'de oyuna girdiğimde kariyer modunda tek başıma oynayabiliyorum. Ancak arkadaşımla oynamak için oyun oluşturmak istediğimde sunucu ile bağlantı kurulamadı diyor. İnternetten baktım, birçok kişi yaşamış bu sorunu. Bazıları kişiler ve YouTube'da olan bir videoda, Upnp'yi açmayı çözüm olarak belirtiyor. Ancak yine internete yazdığımda açılmaması gerek diyor. Ne yapmalıyım?
Oyununuz orijinal mi?

Oyununuz orijinal mi?
Evet. Ayrıca belirli bir çözüm bulamadım, ancak sorun ortadan kalktı. VPN açtım denedim, olmadı. Sonra hayal kırıklığı yaşadık tabi. Tam çıkıyorduk ki içimden bir ses, bir daha denemeye yöneltti. Ve sorun ortadan kalkmıştı. Hiçbir şeyi değiştirmedim. Ama bir anda kalktı sorun. Şu anda oynuyoruz hatta.

Yeni konular

Geri
Yukarı