Çözüldü Farming Simulator 2019 "0xc0000022" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çözüm
Sorun:

İki adet DLL dosyasında erişim sorunu: ACCESS DENIED

Kod:
448    23:53:49,9289104    FarmingSimulator2019Game.exe    7488    CreateFile    C:\Windows\System32\vcruntime140.dll    ACCESS DENIED    Desired Access: Read Data/List Directory, Execute/Traverse, Synchronize, Disposition: Open, Options: Synchronous IO Non-Alert, Non-Directory File, Attributes: n/a, ShareMode: Read, Delete, AllocationSize: n/a
467    23:53:49,9313699    FarmingSimulator2019Game.exe    7488    CreateFile    C:\Windows\System32\msvcp140.dll    ACCESS DENIED    Desired Access: Read Data/List Directory, Execute/Traverse, Synchronize, Disposition: Open, Options: Synchronous IO Non-Alert, Non-Directory File, Attributes: n/a, ShareMode: Read, Delete, AllocationSize: n/a

Çözüm:

Dosyalara sağ tıklayıp Güvelik sekmesi altından Users ve Admisintrators hesaplarının seçilip yetki verilmesi.

Dosyaların Güvenlik sekmesi böyle gözükmeli:

msvcp140.dll.jpg
vcruntime140.dll.jpg

Technopat, çözer!
Kac yildir sorunsuz oynuyordum. Bu gun yukledim ve acdigimda bu farming Simulator 2019 0xc0000022 hatayi almaya başladım. Yardim simdiden tesekkurler.

Evet arkadaşlar Recep abinin ugraslari ve mudahilesi sonucu sorun çozulmuştur buradan kendısıne cok tesekkurler ve saygılar.

Ek: Sorun msvcp140.dll ve vcruntime140.dll'lerinin izin kisitlamalarindan dolayi oluyormus ben de ilk defa karsiladim. Bu forumda tutunun desteksiz kalmazsiniz. Herkese tesekkurler. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı