fastPay bedava 100 TL kampanyası nedir?

@wanetage : "Kart ekleme kısmı ile değil de, başka şekilde hallettim. Sizde de işe yarayabilir. Uygulamaya girince Profilim > Cüzdan İşlemleri > fastPay Hesabına Para Ekle > Banka Kartı seçeneği ile kart bilgilerini girdim, bu sefer kabul etti. Sonra fastPay hesabıma yüklenen para ile cüzdan kodunu aldım." --> Arkadaşımız böyle bir sorun çözümü sunmuştu, benimde sorunum olduğu için bu şekilde yaptığımda, sorunum bitmişt. Sizde bir deneyin isterseniz.

@wanetage : "Kart ekleme kısmı ile değil de, başka şekilde hallettim. Sizde de işe yarayabilir. Uygulamaya girince Profilim > Cüzdan İşlemleri > fastPay Hesabına Para Ekle > Banka Kartı seçeneği ile kart bilgilerini girdim, bu sefer kabul etti. Sonra fastPay hesabıma yüklenen para ile cüzdan kodunu aldım." --> Arkadaşımız böyle bir sorun çözümü sunmuştu, benimde sorunum olduğu için bu şekilde yaptığımda, sorunum bitmişt. Sizde bir deneyin isterseniz.
Bende bankan bu işlemi onaylamadı hatası çıkıp duruyor.

Böyle reklama can kurban ya :) Ama ziraat kartımdan para kabul etmiyor niyeyse :D
Ziraat' ten sıkıntı çeken bir sürü kişi vardı dünkü konuda da. Bilginiz olsun.

"Wi-Fi bağlantın açık olduğu için numaranı kontrol edemedim."

"Devam edebilmek için Wi-Fi bağlantını kapatmalısın".

Diyor bana. Yapıyorum fakat hata veriyor nasıl çözeceğim bu işi?

Arkadaşlar mobil veri ile denedim o hata gitti fakat Kartımı eklemeye çalıştığımda ise.
"Şu anda işlemini gerçekleştiremiyorum." hatasını alıyorum ne yapmam gerek?

Güvenilirlik konusunda ikna olunduysa Steam kodu alıp bedavaya getirilip bide convert sitelerinde yüzde 30 komisyonla sattık mı 70 lira kazanç bedava, ama tabi ki benim gibi oyun bağımlısıysanız sevdiğiniz oyunun içeriğini alacaksınız🙃 Neyse Valotantta Battle Pass dışında 2680 VP'ye en mantıklı ne yapılır? Gece pazarı falan dediler ne zaman gelir bilen varsa yazabilir mi?
"Wi-Fi bağlantın açık olduğu için numaranı kontrol edemedim."

"Devam edebilmek için Wi-Fi bağlantını kapatmalısın".

Diyor bana. Yapıyorum fakat hata veriyor nasıl çözeceğim bu işi?

Arkadaşlar mobil veri ile denedim o hata gitti fakat kartımı eklemeye çalıştığımda ise.
"Şu anda işlemini gerçekleştiremiyorum." hatasını alıyorum ne yapmam gerek?

O hata herkesin derdi bakiye yükleyerek hallettiğini söylüyordu bir arkadaş yani kart sorunu genel ve beklemek aynı zamanda uygulamaya yorum yazarak veya şikayet formu ile belirtmek dışında yapabileceğiniz bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı