fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 104B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam öncelikle kampanyayı paylaştığınız için çok teşekkür ederim, dün iademi fastPay bakiyeme yatırdılar. Bu bakiyeyi Papara kartıma çekebiliyor muyum acaba? @Tim
Denizbank ATM'sinden çekip Papara'ya yatırabilirsiniz ya da banka hesabınıza çekip oradan Papara'ya gönderebilirsiniz. Direkt göndermenin bir yolu yok.

Evet arkadaşlar dün kayıt oluşturduk falan dediler maalesef herhangi bir gelişme olmadı. 71.25+18+10 şeklinde yaptığım alışverişte öncelik 71.25₺ olan işlemde olmasına rağmen sadece 10₺ iade ettiler. 90₺ benden gitti. Muhtemelen böyle devam edecek gibi görünüyor. Mecburi olarak şikayetvar üzerinden şikayet etmek zorunda kalacağım kampanya için moderatörümüze teşekkür ederim.

Evet arkadaşlar dün kayıt oluşturduk falan dediler maalesef herhangi bir gelişme olmadı. 71.25+18+10 şeklinde yaptığım alışverişte öncelik 71.25₺ olan işlemde olmasına rağmen sadece 10₺ iade ettiler. 90₺ benden gitti. Muhtemelen böyle devam edecek gibi görünüyor. Mecburi olarak şikayetvar üzerinden şikayet etmek zorunda kalacağım kampanya için moderatörümüze teşekkür ederim.
Benzer bir durumdayım bugün mail attım kendilerine bekliyorum şu an.

Diğer kodları alırken kampanya kısmından mı aldınız? Yoksa dijital kod satın al kısmından mı?
Çünkü ben kampanya ile 100TL kod alıp sonradan 20TL aldım ve 100TL iade edildi.

Diğer kodları alırken kampanya kısmından mı aldınız? Yoksa dijital kod satın al kısmından mı?
Çünkü ben kampanya ile 100TL kod alıp sonradan 20TL aldım ve 100TL iade edildi.
Evet hocam aynı kampanya üzerinden satın alım yaptım. Bir çok kişiye yapılmış gibi duruyor. Şikayetvar sitesine baktığımda bu durumdan muzdarip bir çok kişiyle karşılaştım.

1200 lira geri ödememi almaya atm'ye gittim. 1TL bile çekemedim. Günlük limit dolu diyor ancak hiç harcama yapmadım. İşin garibi 1 Ocak 2022'den sonra çekebilirsiniz diyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı