fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tremonster

Kilopat
Makaleler
1
Yer
KNOWHERE
wanetage dedi:
"Kart ekleme kısmı ile değil de, başka şekilde hallettim. Sizde de işe yarayabilir. Uygulamaya girince Profilim > Cüzdan İşlemleri > fastPay Hesabına Para Ekle > Banka Kartı seçeneği ile kart bilgilerini girdim, bu sefer kabul etti. Sonra fastPay hesabıma yüklenen para ile cüzdan kodunu aldım."
Bir arkadaşın önerdiği çözüm bende bu şekilde düzeldi. Kart eklemeye çalışma yani, fastpay'e bakiye yükle.
Sadece banka kartını kullanabilirsin diyor onda da :D Kredi kartı kullananların başı kel sanırım...

Genzonzi

Centipat
Sadece banka kartını kullanabilirsin diyor onda da :D Kredi kartı kullananların başı kel sanırım...
Muhtemelen :( Ama şöyle düşünüyorum, fastpay hesabına parayı yatırmak daha basit olacaktır onların sistemi açısından. Herkesin ayrı ayrı K.K.'ına yatırmaktansa. Fastpay'e yükleyecekler isteyen çekecek, isteyen çekmeyecek. Kaldı ki bir koşul daha var belli bir tarihe kadar çekilmeyen paralar sanırım çekilemiyor olacak gibi bir şey okudum ama tam da hatırlamıyorum. Çakallıkta var işin içinde biraz sanırım :D

Son düzenleme:

Alpha Frozen

Hectopat
Aynı karttan almadınız umarım? Aynı karttan aldıysanız anlaşılması durumunda sıkıntı olabilir, kampanya 11 Aralıkta bitmesine rağmen paralar 17 Aralıkta yatırılacak, muhtemelen o 6 günde bir inceleme süreci olacaktır.
Hocam diyelim ki bir ailede 2 kardeş beraber satın alıyorlar, farklı hesaplar, farklı telefon numaraları, farklı T.C kimlik numaraları. Fakat satın alırken aynı kartla alıyorlar, evde tek bir kart olduğu için. Sonuçta bunlar 2 ayrı kişi değil mi? Böyle düşünsek olmaz mı :D

Blackbeard

Hectopat
Hocam diyelim ki bir ailede 2 kardeş beraber satın alıyorlar, ayrı hesaplar, ayrı telefon numaraları, ayrı T.C kimlik numaraları. Fakat satın alırken aynı kartla alıyorlar, evde tek bir kart olduğu için. Sonuçta bunlar 2 ayrı kişi değil mi? Böyle düşünsek olmaz mı :D

Müşteri hizmetlerine aynı böyle söyle hocam :D

Genzonzi

Centipat
Hocam diyelim ki bir ailede 2 kardeş beraber satın alıyorlar, farklı hesaplar, farklı telefon numaraları, farklı T.C kimlik numaraları. Fakat satın alırken aynı kartla alıyorlar, evde tek bir kart olduğu için. Sonuçta bunlar 2 ayrı kişi değil mi? Böyle düşünsek olmaz mı :D
Doğrusu senin düşündüğün zaten ama işte belli olmuyor ki. Çakallık ülkemizde diz boyu.

Tearz

Centipat
Yer
Bolu
wanetage dedi:
"Kart ekleme kısmı ile değil de, başka şekilde hallettim. Sizde de işe yarayabilir. Uygulamaya girince Profilim > Cüzdan İşlemleri > fastPay Hesabına Para Ekle > Banka Kartı seçeneği ile kart bilgilerini girdim, bu sefer kabul etti. Sonra fastPay hesabıma yüklenen para ile cüzdan kodunu aldım."
Bir arkadaşın önerdiği çözüm bende bu şekilde düzeldi. Kart eklemeye çalışma yani, fastpay'e bakiye yükle.
Peki bu işlemi hangi bankanın banka kartıyla yaptın? Ziraat Banka kartını kabul etmiyor. :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı