fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 104B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
50 TL şeklinde gelmiş kodlar 8 tane kodu aktifleştirdim peş peşe bir sıkıntı olmadı bende kodunda sorun olabilir belki iletişime geç bence.

Aynı karttan almadınız umarım? Aynı karttan aldıysanız anlaşılması durumunda sıkıntı olabilir, kampanya 11 Aralıkta bitmesine rağmen paralar 17 Aralıkta yatırılacak, muhtemelen o 6 günde bir inceleme süreci olacaktır.

Bana alır almaz kodu verdi, direk alım ekranında ama bende kodu giremiyorum geçerli saymıyor. Steam'de böyle diyor; "kod henüz aktive edilmemiş olabilir. Satıcınızın kodunuzu aktive etmesi satın aldıktan sonra birkaç saati bulabilir. Lütfen biraz bekleyin ve ardından tekrar kodu girmeyi deneyin." biraz bekleyip tekrar deneyeceğim.

Evet bende de böyle dediği için bekliyorum. Umarım 100TL boşa gitmez.

Aynı karttan almadınız umarım. Aynı karttan aldıysanız anlaşılması durumunda sıkıntı olabilir, kampanya 11 Aralık'ta bitmesine rağmen paralar 17 Aralık'ta yatırılacak, muhtemelen o 6 günde bir inceleme süreci olacaktır.
Böyle bir şeye hakları olduğunu sanmıyorum zira kullanıcı başına bir kullanım şeklinde belirtilmiş. Biz de uygulamaya kullanıcı kazandırıyoruz sonuçta. 100 lira olduğuna da bakmayın, aslında dolar cinsinden çok küçük bir meblağ.

Kimsenin mağdur olmasını istemem ama şu 5-10 tane kod alanlar patlasa ne gülerim 😅

Aynı karttan almadınız umarım? Aynı karttan aldıysanız anlaşılması durumunda sıkıntı olabilir, kampanya 11 Aralıkta bitmesine rağmen paralar 17 Aralıkta yatırılacak, muhtemelen o 6 günde bir inceleme süreci olacaktır.

Aynı karttan aldım bir sorun olacağını sanmıyorum.

Aynı karttan aldım bir sorun olacağını sanmıyorum.
Bende aynı karttan alınınca sorun olacağını düşünmüyorum çünkü zaten 2 üyelik açmış oluyorsun, onların istediği de üyelik açılması ve reklam zaten. Ki fastpay'e yüklüyorsun parayı, nereden yüklediğinin bir önemi yok.

Kart numaramı girdiğimde "Şu anda işlemini gerçekleştiremiyorum." hatasını alıyorum. Nasıl çözülüyor bu?

Kart numaramı girdiğimde "Şu anda işlemini gerçekleştiremiyorum." hatasını alıyorum. Nasıl çözülüyor bu?
wanetage dedi:
"Kart ekleme kısmı ile değil de, başka şekilde hallettim. Sizde de işe yarayabilir. Uygulamaya girince Profilim > Cüzdan İşlemleri > fastPay Hesabına Para Ekle > Banka Kartı seçeneği ile kart bilgilerini girdim, bu sefer kabul etti. Sonra fastPay hesabıma yüklenen para ile cüzdan kodunu aldım."
Bir arkadaşın önerdiği çözüm bende bu şekilde düzeldi. Kart eklemeye çalışma yani, fastpay'e bakiye yükle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı