fastPay ile 100 TL'ye Kadar Dijital Kod Ödemelerinin Tamamı fastPay'den

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1B
  • Görüntüleme 104B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Attığınız rehberden bir şey anlayamadım da kısaca anlatır mısınız?
fastPay Hesabına Para Yükle menüsünden kart bilgilerinizi girip yükleyeceksiniz fakat Papara kartınız ön ödemeli kart olarak gözüküyorsa yükleme başarısız olacaktır. Sadece bankamatik kartları kabul ediliyor ve yalnızca Papara kartlarının bir kısmı, sistemde bankamatik kartı olarak gözüküyor.

Bankamatik Kartıyla​

Kartınızla bakiye yüklemek için öncelikle bir bankamatik kartına ihtiyacınız var. Tosla ve Papara gibi ön ödemeli kartlar, ön ödemeli kart olarak algılandığı için kabul edilmiyor. Kartınız ön ödemeli kart olduğu hâlde ön ödemeli kart olarak algılanmıyorsa yükleme başarılı olacaktır.
  1. fastPay uygulamasını açıp fastPay Bakiyesi yazan yere dokununuz.
  2. Giriş yapınız.
  3. fastPay Hesabına Para Ekle yazan yere dokununuz.
  4. Banka Kartı'nı seçiniz.
  5. Bankamatik kartı bilgilerinizi giriniz.
  6. Tutar giriniz.
  7. Güvenlik doğrulamasını tamamlayınız.
  8. Yükleme başarılı oluyor.

fastPay hesabına para yükle menüsünden kart bilgilerinizi girip yükleyeceksiniz fakat Papara kartınız ön ödemeli kart olarak gözüküyorsa yükleme başarısız olacaktır. Sadece bankamatik kartları kabul ediliyor ve yalnızca Papara kartlarının bir kısmı, sistemde bankamatik kartı olarak gözüküyor.

Şu anda işlemi gerçekleştiremiyorum diyor kartımın kartımın üstündeki kodu yazınca.

Şu anda işlemi gerçekleştiremiyorum diyor kartımın kartımın üstündeki kodu yazınca.
Kart/Hesap Ekle menüsünü mü kullanıyorsunuz? Orası sadece kredi kartları için. fastPay Bakiyesi yazan yere dokunmanız gerekiyor.

bakiye.png

Evet, öyle yapacak. Para Gönder menüsü ile para gönderebiliyorsunuz ve gönderen kişi siz gözüküyorsunuz ama Papara'ya göndermeyi daha önce hiç denemedim. Muhtemelen olur. Bankamatikten çekmek veya banka hesabına göndermek daha mantıklı.

Evet, öyle yapacak. Para gönder menüsü ile para gönderebiliyorsunuz ve gönderen kişi siz gözüküyorsunuz ama Papara'ya göndermeyi daha önce hiç denemedim. Muhtemelen olur. Bankamatikten çekmek veya banka hesabına göndermek daha mantıklı.

Kod elime ulaştı. 100 TL Steam kodu satın aldım. Hepinize teşekkür ederim.

Faiz vs. mi yapacaklar acaba ? Neden böyle güzel bir kampanya :D

Kodu Steam'e yazdım "girilen kod etkinleştirilirken bir hata meydana geldi" diyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı